Nacházíte se zde: Úvod » Blog

coMra Blog

Jak se coMra liší od jiných zařízení využívajících účinek infračerveného laseru?

8. 8. 2019

Koherence a rovnováha je důležitější něž cokoli jiného. Také proto je coMra bezpečnější a efektivnější než podobné technologie.

Více

Jak coMra v organismu působí?

1. 8. 2019

Tělo by se svým způsobem dalo přirovnat k chemickému superpočítači. Prostřednictvím nepřeberného množství chemických procesů propočítává a činí každou sekundu tisíce rozhodnutí, ...

Více

Jak se účinek coMra liší od působení alopatických metod - léků?

25. 7. 2019

V lidském organismu probíhá neustále tisíce různých procesů, každou sekundu jsou opravovány a obnovovány tkáně; eliminovány toxiny a odpad; k buňkám je dopravována strava ...

Více

coMra v každodenním životě

18. 7. 2019

coMra Palm je přenosné zařízení s všestranným využitím. Můžete si jej kdykoli vzít do kabelky, tašky, batohu či přibalit do kufru, nebo jej používat pro léčení v klidu vašeho domova.

Více

coMra regeneruje buněčnou tkáň

12. 7. 2019

Zkušenosti ukazují, všestrannost využití coMra terapie. coMra je vhodná jak pro léčení různých poranění a onemocnění, tak pro preventivní medicínu.

Více

coMra obnovuje buněčnou energii

4. 7. 2019

Jednoduše řečeno, coMra působením infračerveného laseru a magnetického pole nabije vaše „baterie“.

Více

coMra je bezpečná a snadno aplikovatelná

27. 6. 2019

Každý se zvládne rychle naučit, jak využívat coMra terapii k léčbě různých zdravotních obtíží, stejně jako pro preventivní medicínu a udržování pevného zdraví.

Více

coMra Palm goes to Hollywood

24. 5. 2019

Již je to více než rok, kdy se coMra Palm zúčastnil charitativní akce, jež byla organizována před samotným udělováním ocenění Americké akademie filmových umění – Oscar 2018, a osobně se seznámil s celebritami ze světa filmu a umění.

Více

Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část III.

28. 3. 2019

Každý den jsou získávána nová klinická data, dokazující vysokou účinnost medicínských laserů. Existuje již hojnost důkazů, prokazujících nevyčerpatelné možnosti medicínských laserů ve sféře léčení chorob.

Více

Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část II.

28. 3. 2019

Přístup ke zdraví a léčení nemocí byl u minulých civilizací daleko více holistický, než je náš současný přístup, kde jsou u pacientů léčeny v prvé řadě fyzické symptomy nemoci, ale důvod nemoci je neřešen.

Více

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru