Nacházíte se zde: Úvod » Blog

coMra Blog

Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část III.

28. 3. 2019

Každý den jsou získávána nová klinická data, dokazující vysokou účinnost medicínských laserů. Existuje již hojnost důkazů, prokazujících nevyčerpatelné možnosti medicínských laserů ve sféře léčení chorob.

Více

Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část II.

28. 3. 2019

Přístup ke zdraví a léčení nemocí byl u minulých civilizací daleko více holistický, než je náš současný přístup, kde jsou u pacientů léčeny v prvé řadě fyzické symptomy nemoci, ale důvod nemoci je neřešen.

Více

Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část I.

28. 3. 2019

Opravdové léčení hiasis, jež je opakem pouhého odstraňování symptomů nemoci, říká, že pokud zůstane důvod nemoci nedotčen, nemoc se navrátí.

Více

Srdeční záležitosti aneb zdravé srdce a prevence srdečních onemocnění

15. 3. 2019

Mít zdravé srdce je pro naše celkové zdraví zásadní, také proto, že srdce neustále pumpuje krev, aby se ta dostala ke každé buňce našeho těla.

Více

Léčení vážných onemocnění malých dětí

21. 2. 2019

Dnes jsme si pro vás připravili titulky k video prezentaci na téma léčení vážných i neurologických onemocnění malých dětí jako jsou například vývojové poruchy, parézy, dětská mozková obrna, svalová hypotonie a další.

Více

„Vegetariánsky burger“, „Nealkoholické pivo“ a naše zdraví.

7. 2. 2019

Pokud jsme připraveni udělat pro své zdraví vše potřebné, včetně toho že se vzdáme věcí, návyků a vnímání, jež nám neprospívají, jsme na nejlepší cestě se uzdravit!

Více

Jeden pohled vydá za tisíce slov

25. 1. 2019

aneb coMra regeneruje poškozenou tkáň. coMra nejen jako první pomoc. Bolest, rána, jizva, proces zdlouhavého hojení jsou častou součástí úrazů, poranění či jinak vzniklých ran.

Více

Vize péče o zdraví v Čechách a na Slovensku

11. 1. 2019

Narůstající počet lidí, jež převzali zodpovědnost za své zdraví vytvoří tlak na systém zdravotní péče a zdravotní pojišťovny budou následovat narůstající trend prevence zdraví a neinvazivního, stimulačního léčení a zahrnou nové i prověřené léčitelské metody do jimi hrazené péče.

Více

Kde máte reference, že ta coMra funguje?

6. 12. 2018

Každý den přibývají pozitivní reference z klinik, kde se coMra používá, od lékařů, od odborníků z různých oblastí zdraví, a samozřejmě i od domácích uživatelů ze všech koutů světa. (migréna, osteoartritida, zánět ledvin, úraz lokte, neurologická bolest)

Více

Jak prožít dovolenou bez starostí z nečekaných „zdravotních překvapení“?

13. 7. 2018

Všichni se těšíme na dovolenou, na čas bez povinností a každodenního stresu. Těšíme se na to jak strávíme pár dní až týdnů ve zcela cizím prostředí a jedinou naší starostí bude užívat si ...

Více

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru