Nacházíte se zde: Úvod » Blog

coMra Blog

Jak prožít dovolenou bez starostí z nečekaných „zdravotních překvapení“?

13. 7. 2018

Všichni se těšíme na dovolenou, na čas bez povinností a každodenního stresu. Těšíme se na to jak strávíme pár dní až týdnů ve zcela cizím prostředí a jedinou naší starostí bude užívat si ...

Více

Migréna a bolesti hlavy

15. 6. 2018

Trápí vás, nebo někoho z vašich blízkých, bolesti hlavy a migrény? Migréna, tenzní bolest hlavy a opakující se bolesti hlavy jsou spojeny se zhoršeným energetickým metabolismem v mozku. Tento fakt je znám již několik desetiletí.

Více

Zdraví a prevence s coMra-Terapií v pohodlí domova

25. 5. 2018

„Od momentu co jsme doma začali používat coMra-Terapii, jsme postupně snížili užití farmaceutických léků o 80%. Běžně používáme coMru na léčení sezónních a vírových onemocnění, jako angíny, chřipky, kašle, atd., a to pro nás oba dospělé a též i pro naše tři děti ..."

Více

„Chytří již vědí“ – Regenerace organismu a Delta Medical

18. 5. 2018

... bezpečně a co nejefektivněji stimulovat biochemické procesy, jež zajišťují potřebnou REGENERACI organismu, jež je nezbytná pro opravdové léčení konkrétního zdravotního problému.

Více

"Štěstí přeje připraveným" aneb senná rýma, alergie, léčení a prevence

4. 5. 2018

Ať čelíme v životě jakémukoli problému nebo nějaké náročné situaci, je zajisté zásadní v jakém psychickém či fyzickém rozpoložení jsme, nebo jsme byli.

Více

Parkinsonova nemoc – coMra a závažná onemocnění

20. 4. 2018

... A co s tím coMra? Přesně to, co říkám ve videu, že moje zdraví je moje starost a nikdo mi v tom nemůže přímo pomoci, protože dýchat, polykat, spát a mluvit nikdo místo mě nemůže. A coMra mi toto uvědomění pomohla pochopit a dodnes mi pomáhá hojit četná poranění...

Více

Nebojme se technologií, ale zůstaňme lidmi

13. 4. 2018

Přál bych si abychom se při hledání nových léčebných technologií inspirovali v tisíce let starých léčitelských naukách, a kladli větší důraz na prevenci a zdravý životní styl.

Více

Zánět tlustého střeva (Pankolitída) - úspěšná léčba

6. 4. 2018

Pankolitida je jedna z těžkých forem střevních zánětů s příznaky silná bolest břicha, průjem, ve stolici může být krev nebo hlen.

Více

„Víra tvá tě uzdraví“ aneb Důvěřuji vrozené inteligenci svého těla

29. 3. 2018

... Je například již známo, že se organismus a všechny jeho části, až na pár vyjímek, neustále obnovuje. Staré buňky umírají, jsou tělem vyloučeny a nové buňky se rodí a nahrazují ty staré...

Více

Proč mi ta vaše terapie nezabrala, nepomohla?

16. 3. 2018

„Zaujala mě coMra-Terapie, ale vyzkoušel jsem před nedávnem tři měsíce magnetoterapii a nic se na mém zdravotním stavu nezměnilo“

Více

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru