Nacházíte se zde: Úvod » Blog

coMra Blog

„Chytří již vědí“ – Regenerace organismu a Delta Medical

18. 5. 2018

... bezpečně a co nejefektivněji stimulovat biochemické procesy, jež zajišťují potřebnou REGENERACI organismu, jež je nezbytná pro opravdové léčení konkrétního zdravotního problému.

Více

"Štěstí přeje připraveným" aneb senná rýma, alergie, léčení a prevence

4. 5. 2018

Ať čelíme v životě jakémukoli problému nebo nějaké náročné situaci, je zajisté zásadní v jakém psychickém či fyzickém rozpoložení jsme, nebo jsme byli.

Více

Parkinsonova nemoc – coMra a závažná onemocnění

20. 4. 2018

... A co s tím coMra? Přesně to, co říkám ve videu, že moje zdraví je moje starost a nikdo mi v tom nemůže přímo pomoci, protože dýchat, polykat, spát a mluvit nikdo místo mě nemůže. A coMra mi toto uvědomění pomohla pochopit a dodnes mi pomáhá hojit četná poranění...

Více

Nebojme se technologií, ale zůstaňme lidmi

13. 4. 2018

Přál bych si abychom se při hledání nových léčebných technologií inspirovali v tisíce let starých léčitelských naukách, a kladli větší důraz na prevenci a zdravý životní styl.

Více

Zánět tlustého střeva (Pankolitída) - úspěšná léčba

6. 4. 2018

Pankolitida je jedna z těžkých forem střevních zánětů s příznaky silná bolest břicha, průjem, ve stolici může být krev nebo hlen.

Více

„Víra tvá tě uzdraví“ aneb Důvěřuji vrozené inteligenci svého těla

29. 3. 2018

... Je například již známo, že se organismus a všechny jeho části, až na pár vyjímek, neustále obnovuje. Staré buňky umírají, jsou tělem vyloučeny a nové buňky se rodí a nahrazují ty staré...

Více

Proč mi ta vaše terapie nezabrala, nepomohla?

16. 3. 2018

„Zaujala mě coMra-Terapie, ale vyzkoušel jsem před nedávnem tři měsíce magnetoterapii a nic se na mém zdravotním stavu nezměnilo“

Více

coMra v akci - Ani milión slov nenahradí reálnou zkušenost

9. 3. 2018

Tento rok mě ale překvapila velice silná chřipka. Zaskočila mě svou intenzitou a jak mé tělo během neintenzívnějších dní nemoci oslabila. Ale jak vidíte, netrvala déle než sedm dní.

Více

coMra je přirozená jako sluneční světlo

5. 3. 2018

Někdy nám to trvá, přijmout a ocenit zcela nové přístupy a nová řešení. Poprvé jsem slyšel o coMra-Terapii před 8 lety – „Laser a ten dělá co? Hmm, to zní divně“ Tak začalo mé seznamování s touto terapií. Z počátku jsem bojoval s konceptem, jež odporoval mému přesvědčení, že se můžeme laserem léčit podobně, tak jako se léčíme přírodními prostředky.

Více

Cysta na vaječníku – úspěšná léčba

23. 2. 2018

Při pravidelné gynekologické prohlídce ji byla zjištěna cysta na vaječníku o velikosti tenisového míčku. Samozřejmě se začala okamžitě strachovat, jelikož nechtěla absolvovat doporučenou operaci.

Více

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru