Nacházíte se zde: Úvod » Blog

coMra Blog

coMra v akci - Ani milión slov nenahradí reálnou zkušenost

9. 3. 2018

Tento rok mě ale překvapila velice silná chřipka. Zaskočila mě svou intenzitou a jak mé tělo během neintenzívnějších dní nemoci oslabila. Ale jak vidíte, netrvala déle než sedm dní.

Více

coMra je přirozená jako sluneční světlo

5. 3. 2018

Někdy nám to trvá, přijmout a ocenit zcela nové přístupy a nová řešení. Poprvé jsem slyšel o coMra-Terapii před 8 lety – „Laser a ten dělá co? Hmm, to zní divně“ Tak začalo mé seznamování s touto terapií. Z počátku jsem bojoval s konceptem, jež odporoval mému přesvědčení, že se můžeme laserem léčit podobně, tak jako se léčíme přírodními prostředky.

Více

Cysta na vaječníku – úspěšná léčba

23. 2. 2018

Při pravidelné gynekologické prohlídce ji byla zjištěna cysta na vaječníku o velikosti tenisového míčku. Samozřejmě se začala okamžitě strachovat, jelikož nechtěla absolvovat doporučenou operaci.

Více

Bolestivá menstruace

19. 2. 2018

Používáte vy a vaše dcery léky nebo něco méně invazivního?
Já jsem našla trvalý způsob jak řešit menstruační bolesti – rychle, neinvazivně a bezpečně. Již netrávím cenný čas v bolestech.

Více

Jedna z nejlepší investic aneb kolik mě stojí mé zdraví za jeden rok

31. 1. 2018

Většina lidí z mého okolí, včetně mne, žije hektickým životem a vypořádáváme se s určitou úrovní stresu. Jsme každodenně bombardováni lokálními i globálními informacemi, které musíme vstřebat, zhodnotit, zpracovat a na podkladě některých musíme činit rozhodnutí a jednat.

Více

Jak si coMrou vyléčit ekzém

17. 1. 2018

Novinku coMra Palm jsem otestoval při léčení ekzému, jež se mi znenadání objevil na vnitřní straně pravého zápěstí. Netrpím na ekzémy a setkal jsem se tímto zdravotním problémem asi podruhé v životě.

Více

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru