Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Bolestivá menstruace

Bolestivá menstruace

Používáte vy a vaše dcery léky nebo něco méně invazivního?
Já jsem našla trvalý způsob jak řešit menstruační bolesti – rychle, neinvazivně a bezpečně. Již netrávím cenný čas v bolestech.
Bolestivá menstruace

(Dle průzkumu a následné studie se zjistilo, že například ve Spojených státech trpělo v roce 2017 menstruačními bolestmi více než 37 milionu žen. „Statista“)

Máme na mysli menstruační bolesti, jež nejsou symptomem nějakého gynekologického onemocnění.

Moje osobní zkušenost s intenzivními menstruačními bolestmi od rané puberty znamenala, že jsem, až do doby před devíti lety, pravidelně užívala k tomu určené léky proti bolesti. I když jsem si byla vědoma, že existují rovněž přírodní prostředky, zvolila jsem léky, jelikož na ně bylo podle mne větší spolehnutí i co se týče rychlosti s kterou účinkovaly.

Ale ani léky nezabránily tomu, že jsem minimálně první den trávila doma v posteli s dalšími nepříjemnými symptomy jako byly zažívací problémy, průjem, nevolnost, bolesti zad a hlavy.  Jelikož i následující dny bolesti přicházely a odcházely užívala jsem léky i po tyto dny.

O čem jsem v té době ale vůbec neuvažovala jsou běžně užívané léky, jež řeší menstruační bolesti a rovněž slouží ke kontrole početí. Byla jsem si vědoma, že tato léčiva mají mnohé vedlejší účinky, včetně toho, že zasahují do přirozené funkce těla.

Nakonec jsem k řešení bolestí vyzkoušela i zmíněné přírodní prostředky. Dle doporučení jsem před samotnou menstruací vynechávala určitý typ jídla, užívala byliny a zajišťovala si pobyt v teple a dostatek spánku. I když mohu tyto prostředky a postupy doporučit, osobně mi činilo obtíže to, že mnohdy, když bylo potřeba nezabraly. Musela jsem tyto postupy mnohokrát opakovat a někdy přišla úleva až po dlouhé přípravě – nebo jsem potřebovala mít po ruce látku, jež nebyla běžně k dispozici..

Existuje nějaké lepší řešení?

Ano. V době když jsem začala používat coMra-Terapii jsem zjistila, že pokud se ošetřuji 45 minut během prvního dne menstruace nebo kdykoli, okamžitě, když se objeví první bolesti, tak vyřeším  nejen aktuální bolest, ale už se bolesti nevrátí ani během následujících dní.

Dnes mají stejnou zkušenost i mé přítelkyně a nyní mé klientky a jejich dcery. Zažívají stejně jako já trvající úlevu od bolesti a pozitivní vliv na ostatní symptomy a to bez žádných negativních vedlejších účinků na jejich tělo.

Léčebný postup je velice jednoduchý. K zmírnění bolesti používám nastavení 5Hz a aplikuji terapii na čtyřech zvolených bodech na podbřišku. Na ostatní symptomy, jako je nevolnost lze aplikovat stejný postup jen zvolíte příslušné místo k aplikaci.

Jelikož často cestuji, tak si vždy sebou beru svůj „kouzelný proutek“ do kabelky. Přináší mi to pocit bezpečí a pohodli během mých dnů. Mám okamžité řešení jakýchkoliv nepříjemných pocitů a zdravotních problémů vždy po ruce.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru