Nacházíte se zde: Úvod » Blog » coMra je bezpečná a snadno aplikovatelná

coMra je bezpečná a snadno aplikovatelná

Každý se zvládne rychle naučit, jak využívat coMra terapii k léčbě různých zdravotních obtíží, stejně jako pro preventivní medicínu a udržování pevného zdraví.
coMra je bezpečná a snadno aplikovatelná

coMra je bezpečná, netoxická a snadno se používá.

Každý se zvládne rychle naučit, jak využívat coMra terapii k léčbě různých zdravotních obtíží, stejně jako pro preventivní medicínu a udržování pevného zdraví.

Terapie je navržena tak, aby působila na organismus jemně a neinvazivně.

coMra byla navržena s důrazem na maximální bezpečnost uživatele a aby se jednoduše aplikovala. Na trhu existuje mnoho zařízení s různou terapeutickou účinností a jejich používání vyžaduje, dříve, než se začnou používat, nastudovat jejich použití a mnohá bezpečnostní opatření. Většina z nich je určena pro profesionální použití.

coMra terapie je v tomto jiná. S coMra nemůžete nic pokazit. Stačí si pouze pamatovat – nikdy nesměrovat světlo laserového paprsku do otevřených očí. Není tedy potřeba používat ochranné brýle. Uživatelská příručka poskytuje detailní pokyny pro volbu času a frekvence – ale nebojte se experimentovat a podle potřeby doporučené postupy upravovat: prodlužte si doporučené časy, aplikujte i víckrát denně, využijte nastavení různých frekvencí. Zohledníme-li jedinečnost každého organismu a konkrétního stavu a využijeme-li nabytých osobních praktických zkušeností s terapií, získáme z terapie maximum a zlepšíme dokonce i naše výsledky léčení.

Terapie se dá aplikovat zcela jednoduše, a to na principu „ošetřujeme tam, kde je největší bolest“. Není vždy nutné přistupovat k léčení coMrou systémově nebo cílit na konkrétní oblasti v závislosti na umístění specifických orgánu nebo tělních systémů.

Je dokonce možné vyzkoušet si jakýkoli léčebný postup z uživatelské příručky, a to i v případě, že tento zdravotní problém nemáte. coMra neublíží a nemá žádné vedlejší účinky.

Kromě výše uvedeného je coMra Palm kompaktní, a tedy lehce přenosný, odolný, snadno ovladatelný a co se týče rozsahu využití, také neuvěřitelně cenově dostupný. To vše je unikátní, protože vám coMra poskytuje účinek na úrovni profesionální péče a současně jednoduchost aplikace a bezpečností nejlépe navržených domácích zařízení.

Základy a principy použití se naučíte velice snadno a brzy zjistíte, že je aplikace a experimentování s terapií, dalo by se říci, zábavné!

 

Všechna zařízení k aplikaci coMra je nyní možno pořídit si na splátky.

coMra Palm můžete mít například za 410 Kč měsíčně

Kontaktujte nás a my vám obratem zašleme aktuální ceník a podmínky pořízení na splátky.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru