Nacházíte se zde: Úvod » Blog » coMra obnovuje buněčnou energii

coMra obnovuje buněčnou energii

Jednoduše řečeno, coMra působením infračerveného laseru a magnetického pole nabije vaše „baterie“.
coMra obnovuje buněčnou energii

Léčba coMra terapií je založena na velmi specifických biochemických účincích v buňkách. Část energie coMra proniká hluboko do organismu. Tělo je transparentní pro infračervený laserový paprsek, magnetické pole a ultrazvuk.

Jednoduše řečeno, coMra působením infračerveného laseru a magnetického pole nabije vaše „baterie“. coMra rovněž stimuluje buněčný metabolismus kombinací účinku světla barevných LED diod, infračerveného laseru a magnetického pole a ultrazvuku.

Hlavním mechanismem je stimulace syntézy molekuly ATP (Adenosintrifosfát). ATP je univerzální palivo, které používá každá buňka pro svou činnost. ATP vzniká působením kyslíku na živiny dodávané krví. Energie infračerveného laseru je v magnetickém poli absorbována všemi buňkami. To způsobuje zvýšení efektivity produkce ATP, a tedy také úroveň zásob energie v organismu.

Nemocné buňky v těle z nějakého důvodu neplní své úkoly v plném rozsahu. Většinou se jedná o nedostatek kyslíku, nedostatek živin nebo obecně nedostatek energie. Pokud toto všechno buňka má k dispozici je schopna se sama opravit, a to i v případě že je nějakým způsobem poškozena.

Nárůst úrovně energie buněk s coMra stimuluje léčebný proces v organismu směrem k uzdravení. To se nejdříve projeví jako úleva od symptomů onemocnění včetně bolesti.

Samozřejmě existuje příčina, proč byly buňky oslabeny, onemocněly. Nemoc je proces a k rozvinutí onemocnění je nutný čas. Pravidelným ošetřováním nemocných oblastí je však možné dosáhnout toho, aby byly dostatečně silné a aby odolávaly různým oslabujícím faktorům.

K léčení s coMra je tedy vhodné zvolit systémový přístup k onemocnění. Léčebné postupy v Uživatelské příručce vždy kombinují lokální přístup a systémový přístup. Tímto způsobem neošetřujeme jen oblast, kde je bolest nebo kde se jinak nemoc projevila, ale také další oblasti, orgány a tělní systémy, které ovlivňují funkčnost a stav organismu.

 

Všechna zařízení k aplikaci coMra je nyní možno pořídit si na splátky.

coMra Palm můžete mít například za 411 Kč měsíčně

Kontaktujte nás a my vám obratem zašleme aktuální ceník a podmínky pořízení na splátky.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru