Nacházíte se zde: Úvod » Blog » coMra regeneruje buněčnou tkáň

coMra regeneruje buněčnou tkáň

Zkušenosti ukazují, všestrannost využití coMra terapie. coMra je vhodná jak pro léčení různých poranění a onemocnění, tak pro preventivní medicínu.
coMra regeneruje buněčnou tkáň

Zkušenosti ukazují, všestrannost využití coMra terapie. coMra je vhodná jak pro léčení různých poranění a onemocnění, tak pro preventivní medicínu.

Jak jste se již dozvěděli v předchozím článku, coMra dodává energii přímo do buněčných „baterií“. Toto je však jen jedna úroveň účinku coMra terapie.

coMra působí na buňky i jinak: podporuje a zefektivňuje mitochondriální dýchání, aktivuje transkripční faktory, zpomaluje programovanou buněčnou smrt, redukuje záněty, stimuluje tvorbu neuronů a růst nových krevních cév, stimuluje proliferaci, migraci a diferenciaci kmenových buněk.

Všechny tyto účinky společně vedou k regeneraci různých tělesných tkání.

Vhodným příkladem toho, co je možné s coMra dosáhnout, je regenerace tkáně chrupavky. Obecně se má za to, že opotřebována vrstva chrupavky, již nemůže být nikdy obnovena. Jedním z běžných řešení je tedy chirurgická náhrada chrupavky.

Hlavním důvodem pro tento postoj je názor, že se jedná o nevratný proces, jak páteř, koleno, kyčle – tedy neustálé každodenní namáhání většiny kloubů se nikdy nezastaví. A i když je již známo, že v organismu probíhá neustále proces obnovy – regenerace, tak je tento proces bohužel příliš pomalý, aby zabránil další degeneraci.

Různé studie působení infračerveného laseru a magnetického pole ukazují, že tato záření stimulují obnovu tkáně chrupavky. Ať se jedná o meziobratlové ploténky nebo o obě části kolenního kloubu je možné je regenerovat do téměř počátečního stavu.

coMra dodává vašemu tělu potřebnou podporu, takže zotavování je dostatečné rychlé, aby překonalo další opotřebení z každodenního používání kloubu, a tedy jeho další degeneraci a bylo schopno obnovit tkáň chrupavky zpět do zdravého stavu.

Shlédněte video prezentaci na téma:

Osteoartritída kolene – studie, 12 případů

Regenerace tkáně vyžaduje určitý čas v závislosti na povaze a závažnosti poranění nebo onemocnění. Doporučuje se aplikovat coMra terapii v řadě léčebných kurzů (od týdnů do měsíců).

Obecně je coMra terapie nápomocná při regeneraci mnoha různých typů buněk, např. v pojivových, svalových, nervových i epiteliálních (krycích) tkáních.

 

Všechna zařízení k aplikaci coMra je nyní možno pořídit si na splátky.

coMra Palm můžete mít například za 411 Kč měsíčně

Kontaktujte nás a my vám obratem zašleme aktuální ceník a podmínky pořízení na splátky.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru