Nacházíte se zde: Úvod » Blog » coMra v akci - Ani milión slov nenahradí reálnou zkušenost

coMra v akci - Ani milión slov nenahradí reálnou zkušenost

Tento rok mě ale překvapila velice silná chřipka. Zaskočila mě svou intenzitou a jak mé tělo během neintenzívnějších dní nemoci oslabila. Ale jak vidíte, netrvala déle než sedm dní.
coMra v akci - Ani milión slov nenahradí reálnou zkušenost

Již téměř devět let neužívám žádné léky, bez vyjímky, a bývám jen zřídkakdy nemocná.

Přikládám to coMra-Terapii a „vnitřní práci“ na sobě.

Tento rok mě ale překvapila velice silná chřipka. Zaskočila mě svou intenzitou a jak mé tělo během neintenzívnějších dní nemoci oslabila. Ale jak vidíte, netrvala déle než sedm dní. Dnes je to 11. den od vypuknutí nemoci a cítím se již na 98% fit. Moje dýchací cesty se ještě sem tam rozhodnou připomenout kašlem, ale od pondělku již funguji téměř bez jakýchkoli omezení.

Zde je trochu odlehčený deník průběhu nemoci. Přepisuji ho s úsměvem, jelikož cítím vděčnost za to, jak se již nyní cítím.

Den první, úterý dopoledne

Mám zimnice. Teplota do 38°. Jsem odhodlána i přes nemoc zdolat kopec práce a povinností. Dnes se tomu směji, protože to byla nakonec jen prázdná touha, jelikož jsem netušila co přijde.
Zážitek dne: Postel. Intenzivní bolest svalů mi umožnila objevit i ty svaly o kterých jsem ani netušila, že je mám. Mám pocit že vyskočím z kůže, jelikož již opravdu nevím jak si lehnout.
Léčba: coMra-Terapie, Všeobecný postup 3 – Krev, 45 minut, 3x denně.
Jeden velký čaj z čerstvého zázvoru s citrónem a hodně vody s citrónem.
Po čem toužím: Vůbec netoužím po tom poznat všechny svaly svého těla prostřednictvím bolesti.

Den druhý, středa:

Disciplinovaně ležím. Je to pro mne velice náročné, ale jsem tak slabá, že mi opravdu nic jiného nezbývá. Teplota kolem 37,5°.
Léčba: Stejně jako včera Všeobecný postup 3 – Krev, tentokrát dvakrát po 45 minut. Přidávám léčbu nosních dutin, jelikož mám silnou rýmu - 5Hz, 3x denně po 10 minut. Podpora imunity, aplikace terapie na krční mandle 10 minut, 2 x denně. Velký čaj z čerstvého zázvoru s citrónem a hodně vody s citrónem.
Po čem toužím: Potit se, potit se, potit se.

Den třetí, čtvrtek:

Ani tělesná slabost mě nepřinutila jen ležet a spát a už vůbec ne se potit. Teplota zvýšená.
Léčba: Všechno jako včera
Po čem toužím: Potit se, potit se ale moc se mi to nedaří.

Den čtvrtý – Krize, pátek:

Jsem absolutně vyčerpaná, mám ze svého stavu výčitky, nechápu co se to se mnou děje. Je to již přece čtvrtý den nemoci a já nemám pocit, že bych se cítila ani o trošičku lépe. A to se ještě přidal tak silný kaše, až mám z toho bolesti břicha. Teplota kolem 38°. Neuvěřitelně vyčerpávající den.
Léčba: Obdobně jako dva dny předtím jen přidávám kvůli kašli a bolesti ošetřování průdušek 10 minut, 3x denně a jednou v noci.
Po čem toužím: Přeji si nemít tak silné záchvaty kašle, které mě probouzejí ze spánku, když se mi konečně podaří usnout. Doufám, že již zítra bude lépe.

Den pátý, sobota:

V noci mě probudily křeče žaludku a nevolnost. Žaludek? Tak ten se snad teď probudil, říkám si bezradně, to mi tedy ještě k radosti chybělo. Zrekapitulovala jsem si všechno co za poslední dny můj žaludek dostal a bylo mi jasné, proč se přihlásil s požadavkem o péči.
Léčba: Najedla jsem se, bylo na čase. CoMra, Všeobecný postup 3 – Krev, Ošetřování průdušek. Voda s citrónem a další velký čaj ze zázvoru. A úspěšné pocení.
Po čem toužím: Už ať je to za mnou

Den šestý, neděle:

To že se cítím slabá není moje lenivost a pohodlnost, ale probíhající chřipka. Začínám fungovat. Jsem schopna něco dělat jak doma, tak zvládám nějaké pracovní povinnosti.
Léčba: CoMra, Všeobecný postup 3 – Krev, Ošetřování průdušek. Pocení a voda s citrónem.
Po čem toužím: Už abych mohla opět fungovat, prosííím.

Příznám se a ráda to zopakuji jak nesmírně jsem coMra-Terapii vděčná, že se již zase cítím fit a že nejsem odkázána na jiné způsoby léčení, jako jsou například léky z lékárny.

Co může být pro mě a mé tělo přirozenější než světlo.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru