Nacházíte se zde: Úvod » Blog » coMra v každodenním životě

coMra v každodenním životě

coMra Palm je přenosné zařízení s všestranným využitím. Můžete si jej kdykoli vzít do kabelky, tašky, batohu či přibalit do kufru, nebo jej používat pro léčení v klidu vašeho domova.
coMra v každodenním životě

coMra Palm je přenosné zařízení s všestranným využitím. Můžete si jej kdykoli vzít do kabelky, tašky, batohu či přibalit do kufru, nebo jej používat pro léčení v klidu vašeho domova.

Bude se vám hodit při vašich cestách, stejně jako v kanceláři, nebo si jej vezmete s sebou na cvičení nebo na dovolenou. Poslouží vám jako první pomoc v případě nouze, zajistí vám energii a vytrvalost, využijete jej pro léčbu zdravotních problémů nebo pro preventivní ošetření.

Dostupnost a všestrannost využití jsou důležité parametry coMra terapie. Léčení je nejúčinnější, pokud se terapie aplikuje ihned, v případě bolesti nebo zranění, a pravidelně, podle doporučeného léčebného postupu.

Vysoká bezpečnost a neinvazivnost terapie umožňuje zahájit léčbu okamžitě, a to i bez znalosti přesné příčiny bolesti nebo onemocnění. Následně, jakmile máte k dispozici diagnózu, můžete zvolený léčebný postup upravit či doplnit. Neztratíte tedy ani jednu minutu.

Pokud používáte coMra při každé příležitosti, při každé nevolnosti, slabosti či bolesti věnujete se vědomě či nevědomě prevenci chronických onemocnění. Žádné chronické onemocnění nevznikne ze dne na den a ke svému rozvinutí potřebuje čas. Počáteční příznaky onemocnění nelze mnohdy interpretovat.

Ale okamžitou léčbou těchto symptomů, ihned když se objeví, je možné zabránit tomu, aby se nemoc vůbec rozvinula.

Co je důležité vědět je, že pravidelná aplikace terapie coMra, na rozdíl od většiny léků, nevede k žádné závislosti. Osoba, která aplikuje coMra, se stává odolnou a rezistentní vůči mnoha běžným onemocněním a časem je dokonce potřeba méně a méně času pro samotné ošetřování, k dosažení požadovaných výsledků.

Možná vás zaujme rovněž článek:

Jedna z nejlepší investic aneb kolik mě stojí mé zdraví za jeden rok

 

Všechna zařízení k aplikaci coMra je nyní možno pořídit si na splátky.

coMra Palm můžete mít například za 411 Kč měsíčně

Kontaktujte nás a my vám obratem zašleme aktuální ceník a podmínky pořízení na splátky.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru