Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Cysta na vaječníku – úspěšná léčba

Cysta na vaječníku – úspěšná léčba

Při pravidelné gynekologické prohlídce ji byla zjištěna cysta na vaječníku o velikosti tenisového míčku. Samozřejmě se začala okamžitě strachovat, jelikož nechtěla absolvovat doporučenou operaci.
Cysta na vaječníku – úspěšná léčba

Před několika měsíci mě požádala osoba nejbližší mému srdci o pomoc a podporu.

Při pravidelné gynekologické prohlídce ji byla zjištěna cysta na vaječníku o velikosti tenisového míčku. Samozřejmě se začala okamžitě strachovat, jelikož nechtěla absolvovat doporučenou operaci. Lékař ji řekl, že je zde jistá pravděpodobnost, že tělo dokáže tento problém vyřešit a organismus cystu absorbuje a operace nakonec nebude nutná. Dohodli se tedy na kontrole za šest měsíců.

Začala se okamžitě léčit s coMra-Terapií. Aplikovala předepsaný postup pro tento zdravotní problém - Gynekologie 2. Jelikož neměla k dispozici nástavec Delta Probe aplikovala terapii na příslušné body jen nástavcem Delta Medical, ale zvolila delší čas k ošetřování místa výskytu cysty, než jaký je doporučen v příslušném léčebném postupu. Aplikovala rovněž postup Všeobecný 7, jež je určen mimo jiné k zmírnění následků emocionálního vyčerpání a stresu.

http://www.comra.cz/pro-rodiny/

Po třech měsících disciplinovaného ošetřování cysta zmizela. Toto dokládají pořízené snímky. Na levém snímku (pořízeném před léčbou) je cysta vidět jako černá oblast s vytyčenými rozměry („A“).

Jak prohlásil lékař, je možné, že by se cysta sama, i bez pomoci, absorbovala v těle, ale je velice pravděpodobné, že to byla právě coMra, jež byla nápomocna tělu v jeho schopnosti sebe léčení. Já to vnímám tak, že tělo a coMra spolupracovaly, působily společně a léčebný proces byl podpořen touhou a záměrem se vyléčit.

K dnešnímu dni je moje drahá zcela zdravá a cysta zmizela.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru