Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Jak prožít dovolenou bez starostí z nečekaných „zdravotních překvapení“?

Jak prožít dovolenou bez starostí z nečekaných „zdravotních překvapení“?

Všichni se těšíme na dovolenou, na čas bez povinností a každodenního stresu. Těšíme se na to jak strávíme pár dní až týdnů ve zcela cizím prostředí a jedinou naší starostí bude užívat si ...
Jak prožít dovolenou bez starostí z nečekaných „zdravotních překvapení“?

Odjíždíte na dovolenou? Jedete do zahraničí?
Zaplatili jste si pojištění pro případ náhlé nemoci nebo úrazu?

Všichni se těšíme na dovolenou, na čas bez povinností a každodenního stresu. Těšíme se na to jak strávíme pár dní až týdnů ve zcela cizím prostředí a jedinou naší starostí bude užívat si na plno nových zážitků a to vše v klidu a pohodě.

A proto do přípravy na dovolenou zahrneme každoročně také nezbytné zdravotní pojištění pro případ náhlého onemocnění, úrazu a nutnosti odborné zdravotní péče.

Pojistíme sebe a celou svoji rodinu.

Do zavazadla si přibalíme prostředky a léky, jež běžně používáme na bolesti různého druhu, na problémy se zažíváním a pokud již trpíme nějakou alergií či chronickým onemocněním, tak neopomeneme naše medikamenty.

Ne, že bychom se chystali na to, že se náš zdravotní stav snad na dovolené nějak zkomplikuje, ale našim motivem je klid a pocit, že máme vše potřebné po ruce a nic nás tedy nemůže překvapit.

A to je obzvláště pravda pokud sebou na dovoleno bereme své děti.

Migréna nebo osobní zažívací problémy nám mohou pokazit den nebo dva, ale náhlé onemocnění našich dětí nám může zkazit celou dovolenou.

A skutečnost, že se na dovolené uvolníme ze shonu a stresu, může „vyplavit“ na povrch nečekané.

Nenechte si pokazit dovolenou nečekanými zdravotními problémy a přibalte si do svého zavazadla coMra Palm.

http://www.comra.cz/comra-terapie/comra-palm/

coMra Palm vám zajišťuje pocit jistoty, že máte kdykoli a kdekoli k dispozici nástroj a pomoc, jež využijete při léčení pohmožděnin, řezných a jiných poranění pokožky včetně popálenin, poštípaní exotickým hmyzem, pro redukci zánětů a především pro úlevu od různých druhů bolesti ať je to hlava, klouby, svaly, šlachy, zuby, orgány a nervy.

coMra-Terapii můžete bez obav kombinovat se standardními léčebnými postupy k dosažení úlevy, urychlené regenerace a hojení využitím celostních, stimulačních postupů pro posílení vitality a obranyschopnosti organismu.

Pomoc a pocit bezpečí kdykoli a kdekoli.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru