Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Jak coMra v organismu působí?

Jak coMra v organismu působí?

Tělo by se svým způsobem dalo přirovnat k chemickému superpočítači. Prostřednictvím nepřeberného množství chemických procesů propočítává a činí každou sekundu tisíce rozhodnutí, ...
Jak coMra v organismu působí?

Tělo by se svým způsobem dalo přirovnat k chemickému superpočítači. Prostřednictvím nepřeberného množství chemických procesů propočítává a činí každou sekundu tisíce rozhodnutí, která vedou k tisíckrát tisícům změnám jako jsou: narození buněk, jejich smrt, migrace, spojení buněk do tkání a mnoho, mnoho dalšího.

Toto vše je vyvažováno přírodními silami a evolucí již po miliony let. Všechno je propojeno se vším.

Zasahovat do tak komplexního systému má zřejmá rizika.

Protože abychom předpověděli všechny možné reakce, potřebovali bychom zkonstruovat podobný superpočítač, který by byl schopen simulovat všechny možné reakce a propojení. Nebo jinými slovy bychom museli plně napodobit život?!

coMra však nekráčí po této cestě. Všechny použité léčebné energie podporují přirozené procesy a nesnaží se je tedy ani ovládat, ani měnit. Infračervený laser a magnetické pole působí společně v koherenci a zajišťují tak primární účinek coMra terapie.

Viditelné světlo je pokožkou a vrstvou pod ní rychle absorbováno. Infračervené světlo proniká mnohem hlouběji a je absorbováno vnitřními orgány, krví, lymfou atd.

Světlo a energie laserového paprsku je koherentní, to znamená, že je z principu založeno na jistém řádu či pořádku, na rozdíl od viditelného světla, jež působí nekoherentně. Toto prakticky znamená, že při mnohem nižší energii, dosahujeme stejného či silnějšího účinku. Každá živá buňka s touto energií, s každým jejím pulzem, více a více rezonuje.

A jelikož k této rezonanci dochází v magnetickém poli, tak se s každým pulzem, každý prvek v buňce stále více a více vylaďuje.

Dochází rovněž k „vyladění“ interakce mezi buňkami. Jejich „hodiny“ jsou synchronizovány tak, aby celková spolupráce byla mnohem efektivnější. Proto se při použití coMra stane jakýkoli přirozený proces v organismu – efektivnějším a rychlejším.

Tento proces mimo jiné „nabíjí“ miniaturní baterie v každé buňce – mitochondrie. Děje se toho však mnohem více, jelikož dochází k aktivaci všech procesů uvnitř buněk, včetně jejich dýchání, výživy, vylučování, ale také k aktivaci velmi specifických funkcí, které mají například imunitní buňky.

Světlo barevných LED diod je na rozdíl od světla laseru nekoherentní, poskytuje různé frekvence a je uspořádáno do určitých vzorů. Většina světla LED diod je absorbována kůží a podkožím.

Tato vrstva kůže obsahuje velké množství nervových zakončení. Takže působení různých barev viditelného světla ovlivňuje periferní nervový systém. Jednotlivé barvy souvisí se stavem nervové soustavy a mají psychofyzikální dopad na tělo a jeho funkce.

Každá barva stimuluje nervový systém jinak – jedna jej aktivuje, jiná zklidňuje atd. Způsob, jakým jsou vybrané barvy na zařízeních coMra uspořádány, dává tělu a nervovému systému tu nejvyváženější možnou stimulaci určenou k aktivaci vrozeného léčebného procesu.

Aplikace coMra terapie na určité části těla dává tedy tělu podnět a stimul, aby zaměřilo své léčebné schopností právě na tuto oblast. Je to svým způsobem takový „poplašný“ signál pro nervový systém. Přirozené kaskády signalizace nervového systému pak převezmou aktivitu a vytvoří adekvátní odpověď odpovídající konkrétní nemoci.

Ultrazvuk a jeho mechanická vibrace, podporuje metabolismus organismu, tedy rozklad živin a jiných látek, podobně jako míchání cukru v čaji lžičkou urychluje jeho rozpouštění.

 

Všechna zařízení k aplikaci coMra je nyní možno pořídit si na splátky.

coMra Palm můžete mít například za 411 Kč měsíčně

Kontaktujte nás a my vám obratem zašleme aktuální ceník a podmínky pořízení na splátky


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru