Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Jak se coMra liší od jiných zařízení využívajících účinek infračerveného laseru?

Jak se coMra liší od jiných zařízení využívajících účinek infračerveného laseru?

Koherence a rovnováha je důležitější něž cokoli jiného. Také proto je coMra bezpečnější a efektivnější než podobné technologie.
Jak se coMra liší od jiných zařízení využívajících účinek infračerveného laseru?

Více neznamená vždy lépe.

Koherence a rovnováha je důležitější něž cokoli jiného. Také proto je coMra bezpečnější a efektivnější než podobné technologie.

Když společnost Radiant Life Technologies vyvíjela coMra, bylo zřejmé, že klíčem k účinnosti terapie není pouze využití 4 energií v jednom zařízení, ale jejich vzájemná spolupráce.

Výsledkem tohoto úsilí je koherentní celek, což znamená, že každá složka terapie spolupracuje, podporuje účinek ostatních složek. Pouze tímto způsobem je možné zajistit, aby byl účinek použitých energií znásoben.

Při vývoji zařízení k aplikaci coMra bylo rozhodnuto NEPŘISTUPOVAT k ní způsobem „více je lépe“:

  • nebyl použit super pulsní laser, který sice přináší více energie za jednotku času, ale jeho využití má bezpečnostní limity
  • nebylo použito většího počtů laserových diod k pokrytí větší plochy, protože tento přístup může svou intenzitou ovlivnit vrozenou inteligenci těla
  • terapie nevyužívá laser jehož vlnová délka je v těsné blízkosti infračerveného spektra a místo toho byla zvolena delší vlnová délka 980 nm (905 nm), která je mnohem jemnější a tedy bezpečnější

Byl zvolen přístup „minimální efektivní dávky“ – což je nejmenší dávka, která poskytuje požadovaný účinek. A koherence použitých záření zabezpečuje, aby byla potřebná dávka mnohem nižší než u většiny ostatních zařízení.

První zařízení pro aplikaci terapie, terapeutické zařízení Delta je, také díky výše uvedenému, nejbezpečnějším, přesto jedním z nejúčinnějších zařízení na trhu.

Nejbezpečnější znamená, že coMra může použít každý pro většinu zdravotních problémů. A pokud jsou naplněna jednoduchá bezpečnostní opatření uvedená v Uživatelské příručce, nehrozí žádné vedlejší účinky, ani při dlouhodobé aplikaci.

Z výše uvedeného vyplývá, že většina běžných bezpečnostních opatření platných pro jiné terapie zahrnující laser s nízkým výkonem, pro coMra neplatí. Znamená to, že člověk může s coMra bezpečně léčit mnohem širší škálu nemocí

Podrobná uživatelská příručka, jedna z nejkomplexnějších na trhu, činí všechna zařízení pro aplikaci coMra vhodná pro domácí použití. Zatímco většina laserových terapeutických zařízení je stále určena hlavně pro profesionály.

Zařízení coMra Palm je za dostupnou cenu dokonce bezpečnější, snadnější na používání a stále velmi efektivní.

coMra Palm neobsahuje ultrazvuk a má tedy poněkud jemnější účinek – stalo se tak nejúčinnějším, nejbezpečnějším a snadno použitelným zařízením na trhu.

 

Všechna zařízení k aplikaci coMra je nyní možno pořídit si na splátky.

coMra Palm můžete mít například za 411 Kč měsíčně

Kontaktujte nás a my vám obratem zašleme aktuální ceník a podmínky pořízení na splátky.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru