Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Jak se účinek coMra liší od působení alopatických metod - léků?

Jak se účinek coMra liší od působení alopatických metod - léků?

V lidském organismu probíhá neustále tisíce různých procesů, každou sekundu jsou opravovány a obnovovány tkáně; eliminovány toxiny a odpad; k buňkám je dopravována strava ...
Jak se účinek coMra liší od působení alopatických metod - léků?

V lidském organismu probíhá neustále tisíce různých procesů, každou sekundu jsou opravovány a obnovovány tkáně; eliminovány toxiny a odpad; k buňkám je dopravována strava a vše co potřebují pro svůj život; tělo monitoruje a eliminuje patogeny; udržujte konstantní teplotu a tlak atd. Tělo je zcela zjevně schopné fungovat bez našeho vědomého řízení a to znamená, že je schopno se regenerovat – léčit se.

V těle působí neustále dvě „síly“ - jedna, která udržuje organismu a léčí jej, a druhá, která tělo rozkládá. Pokud síla rozkladu působí rychleji než síla léčení, a to jak lokálně, tak v celém těle, projeví se toto za určitou dobu jako nemoc.

To, co vnímáme jako nemoc, je tedy nerovnováha mezi těmito dvěma protichůdnými „silami“. Plný projev těchto sil můžeme pozorovat při narození a po smrti. Je to jen několik buněk, jež jsou základem pro tělo, jež se vytvoří v těle matky za 9 měsíců. Po smrti začne během 4 až 10 minut v organismu autolýza, a tělesné enzymy začínají rozkládat tkáně. Tělo se po 1 týdnu významně rozpadne.

Lékařská věda používá různé nástroje ke zpomalení procesu rozpadu nebo k urychlení přirozeného procesu hojení. Příkladem zpomalování rozpadu může být použití antibiotik nebo některé typy operací. Příkladem podpory hojení je použití vitamínů, dieta nebo například fyzioterapie.

Standardní přístup alopatické medicíny spočívá ve snaze manipulovat a řídit, za pomocí léků, některé z chemických procesů, které jsou onemocněním změněny. Problémem tohoto přístupu jsou však stále velmi omezené znalosti, které lékařská věda má o procesech, které v těle probíhají, a hlavně o tom, jak jsou vzájemně propojeny. Ano, máme již dnes obrovské množství znalostí o fungování lidského těla, ale i tak se jedná pouze o špičku ledovce. Každým rokem přichází lékařská věda s novými objevy, novými souvislostmi a závislostmi.

Standardním alopatickým přístupem tedy je, „tělo dělá chyby a my lidé je musíme napravit“. Zkušenosti však ukazují, že my, lidé, často své znalosti, zasahováním do organismu uměle vytvořenými látkami, přeceňujeme.

S coMra aplikujeme zcela jiný přístup, „tělo má vždy pravdu“.

Tělo a jeho funkčnost ovlivňují a mají na něj dopad i některé vnější faktory, a také faktory, které pocházejí z mentální a emoční sféry. Například jednoduchá myšlenka nebo emoce vyvolává v těle prostřednictvím endokrinního systému a dalších systému určitou specifickou chemickou reakci.

Pokud je tedy tělo „vystaveno“ každodenně určitým myšlenkám či emocím, může toto vést rovněž k ovlivnění jeho zdraví. Totéž se týká vnějších faktorů jako jsou například, toxicita prostředí, ve kterém žijeme, kvalita konzumovaných potravin atd. Všechny tyto, na první pohled maličkosti, jsou pro tělo, pokud je jim vystaveno dlouhodobě, škodlivé a tedy zásadní.

Úkolem terapie coMra je podporovat tělo a jeho vrozené schopnosti, tedy aktivovat a stimulovat schopnost sebe regenerace, léčení.

Naším úkolem je si tyto vnější faktory uvědomit a držet je pod kontrolou, abychom snížili jejich dopad na naše zdraví.

 

Všechna zařízení k aplikaci coMra je nyní možno pořídit si na splátky.

coMra Palm můžete mít například za 411 Kč měsíčně

Kontaktujte nás a my vám obratem zašleme aktuální ceník a podmínky pořízení na splátky.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru