Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Jak si coMrou vyléčit ekzém

Jak si coMrou vyléčit ekzém

Novinku coMra Palm jsem otestoval při léčení ekzému, jež se mi znenadání objevil na vnitřní straně pravého zápěstí. Netrpím na ekzémy a setkal jsem se tímto zdravotním problémem asi podruhé v životě.
Jak si coMrou vyléčit ekzém

Bude mi tento rok padesát a coMru používám již více než 7 let na každý zdravotní problém, který se objeví.

Novinku coMra Palm jsem otestoval při léčení ekzému, jež se mi znenadání objevil na vnitřní straně pravého zápěstí. Netrpím na ekzémy a setkal jsem se tímto zdravotním problémem asi podruhé v životě.

Mám ale osobní zkušenost s léčením ekzému mé dcery, když jí nebyl ještě ani rok. Z toho co si pamatuji, tak to nebylo vůbec jednoduché, protože ekzém se dlouho nezlepšoval a léčení až do úplného vyléčení zabralo několik týdnů každodenního ošetřování. Ale dokázali jsme to bez nutnosti použít kortikoidové masti, jež nám byla na ekzém doporučena dětským lékařem.

Nyní po letech zkušeností s coMrou jsem nepochyboval, že si ekzém vyléčím.

Nejdříve jsem ale tři dny ekzém pozoroval bez toho abych jej ošetřoval, jelikož věřím v regenerační schopnosti svého organismu. Čtvrtého dne, jelikož se stav nezlepšoval, jsem se rozhodl začít s ošetřováním, abych své tělo v léčení podpořil.

Aplikoval jsem předepsaný léčebný postup uvedený v Uživatelské příručce.

Ošetřoval jsem postižené místo třikrát denně frekvencí 50 a 1000 Hz, s každou frekvencí po 10 minut. Již po prvním dni jsem zaznamenal zlepšení. Ekzém se viditelně změnil, kůže již nemokvala. To bylo v pátek a do pondělí se stav zlepšil o 90%. Týden od prvního ošetření jsem na ekzém zapomněl, jelikož se už neprojevovaly žádné symptomy s ním spojené, jako třeba svědění pokožky. (změnu stavu dokumentuje úvodní koláž fotografií)

Byl jsem velice potěšen s rychlostí léčení nejen proto, že zmizelo nepříjemné svědění a citlivost pokožky na dotek, ale také proto, že jsem učitelem Wing Chun kung fu (Wing Chun Praha) a při tréninku používáme ruce a jsem v každodenním fyzickém kontaktu s lidmi.

S výhledem se těším na to, jak využiji coMra Palm na svých studentech a samozřejmě také na sobě, jelikož při tréninku bojových umění řešíme dost často různé typy bolesti. Během posledních pár let jsme coMrou léčili mnoho mých studentů a jejich urychlený návrat na trénink podpořil mé podnikání.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru