Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Jeden pohled vydá za tisíce slov

Jeden pohled vydá za tisíce slov

aneb coMra regeneruje poškozenou tkáň. coMra nejen jako první pomoc. Bolest, rána, jizva, proces zdlouhavého hojení jsou častou součástí úrazů, poranění či jinak vzniklých ran.
Jeden pohled vydá za tisíce slov

Bolest, rána, jizva, proces zdlouhavého hojení jsou častou součástí úrazů, poranění či jinak vzniklých ran.

Připravili jsme pro vás titulky, ke čtyřem video prezentacím různých případů poškození tkáně a jejich léčení.

Co mají mimo jiné tyto případy společné je, že k nim existuje fotografická dokumentace průběhu léčení a z té je tedy zcela zřejmý průběh a výsledek léčení.

Ne každý dobře snáší pohled na otevřené rány, a tak berte toto prosím v potaz pokud se rozhodnete uvedené video prezentace shlédnout.

Nejdříve bychom uvedli nejzávažnější případ, kdy k poškození tkáně nedošlo úrazem nebo z vnější příčiny, ale právě naopak je to příklad toho, kdy i vnitřní problémy organismu mohou přerůst únosnou míru a projeví se navenek. Léčení těchto případů je časově velice náročné, vzniklé rány nehojí, jelikož je již vážně narušena homeostáza organismu.

Bércové vředy a jejich léčení

Dále zde máme případ, běžnou situaci, kdy si způsobíme úraz, o němž víme že se s ním náš organismus vypořádá, ale jde o velice nepříjemnou situaci, kterou všichni chceme co nejrychleji a bez komplikací vyřešit.

Pohmožděnina zad

Nepříjemné pořezání tupým předmětem. Rychlé hojení bez zánětu či jiných komplikací a bez nepříjemných či až bolestivých jizev to je naším cílem. A to obzvlášť pokud se jedná o exponované či namáhané místo na našem těle.

Řezná rána tupým předmětem na předloktí

A na závěr asi vizuálně nejintenzivnější případ, jimž je vážně pokousaný pes. Příklad toho, že pokud biologickému organismu, jeho přirozeným schopnostem regenerace, poskytneme potřebnou podporu, tak se dějí téměř zázraky.

Pokousaný pes


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru