Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část III.

Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část III.

Každý den jsou získávána nová klinická data, dokazující vysokou účinnost medicínských laserů. Existuje již hojnost důkazů, prokazujících nevyčerpatelné možnosti medicínských laserů ve sféře léčení chorob.
Nové obzory v oblasti léčení a zdraví – Část III.

Podpora přirozené schopnosti organismu se léčit

Terapie koherentním multi-zářením

V posledních několika desetiletích se i mezi lékaři objevili takoví, kteří byli nespokojeni se současným pohledem na život. Pohledem, který je plně založen na již překonaných a zjednodušujících teoriích, které vznikly z nadměrně materialistického a zištného přístupu ke vědě.

Tito pokrokoví lékaři, ve spolupráci s inženýry, fyziky a vědci z jiných vědeckých disciplín, začali vyvíjet různé neagresivní a život podporující způsoby léčení a prevence chorob.

Kolem roku 1960 se zrodila MIL terapie, terapie magneticko-infračerveným laserem. MIL terapie napomáhá lidskému organismu v jeho přirozené schopnosti vyléčit se sám. Toto je počátek oboru a technologie, jež z principu neovlivňuje přirozenou funkci těla, ale spolupracuje s ním. MIL terapie poskytuje tělu a léčiteli v nás všechny nutné podmínky k tomu, aby se jako nejvíce kvalifikované pro tuto činnost, vyléčilo samo.

MIL terapie využívá koherentního multizáření a jeho působení na organismus. Otcové MIL terapie zjistili, že existují čtyři druhy záření, které můžeme za specifickým účelem syntetizovat v jedno koherentní záření.

Tato jednotlivá záření jsou magnetismus, infračervený laser, frekvence čtyř základních barev (červená, zelená, modrá a žlutá) a ultrazvuk. Ruští vědci v oboru medicíny byli první, kteří vyzkoušeli MIL terapii a od té doby se ji snaží vylepšovat. Moderní medicínské lasery, i když jsou velice efektivní, však v současné době obsahují jen infračervený laser, magnety a červené světlo.

V červnu 2009 uskutečnili experti z Radiant Life Technologies něco, co může být považováno za průlom v medicínské vědě tohoto století a pozvedli MIL terapii na zcela novou úroveň.

Našli způsob, jak všechny čtyři výše uvedené záření zkombinovat v jedno koherentní záření. V Radiant Life Technologies pojmenovali tuto vylepšenou verzi MIL terapie – Coherent Multi-Radiance Therapy, ve zkratce coMra-Terapie.

V této nové metodě kombinující čtyři záření, poskytuje infračervený laser léčebný stimul, jinými slovy asistuje léčiteli v nás. Čtyři základní barvy poskytují sdělení o regeneraci a omlazení, podle toho, co léčíme. K tomuto slouží použité frekvence jak pro infračervený laser, tak i pro využité čtyři barvy. K speciálnímu způsobu, jak tyto frekvence aplikovat patří specifické načasování a geometrické nastavení zdrojů záření. Magnetismus poskytuje silové pole a vytváří tak kanál, který směruje použitá záření a určuje hloubku pronikání do organizmu. Ultrazvuk poskytuje jemný, ale pevný impuls umožňující rychlou vnitřní reorganizaci nemocných buněk. Je důležité zmínit, že buňky jsou nemocné, pokud jsou z určitého důvodu dezorganizované, a tím důvodem je příčina nemoci.

Lasery využívané v medicíně dělíme do dvou kategorií. Jednak jsou to lasery s vysokou intenzitou, úspěšně využívané v chirurgii. Za druhé jsou to lasery s nízkou intenzitou vyvinuté pro MIL terapii a nyní pro vylepšenou coMra-Terapii.

Lasery s nízkou intenzitou prokazují svou efektivnost při léčení a prevenci mnoha onemocnění. Jelikož se medicínské lasery prosazují ve světe alopatické medicíny, léčení lasery standardní léčbu neovlivňuje, ale naopak zvyšuje pozitivní efekt alopatické medicíny. Medicínská laserová technologie medicínu alopatickou doplňuje.

Lékaři z mnoha, a hlavně rozvojových zemí, které čelí neustále se zvyšujícím nákladům na alopatickou medicínu, obracejí svou pozornost na alternativní způsoby léčení a na podpůrnou medicínu. Dnes již málokdo pochybuje o kvantové elektronice, jež vedla k vývoji laserové technologie, a podílí se tak na léčení a je součástí medicíny.

Každý den jsou získávána nová klinická data, dokazující vysokou účinnost medicínských laserů. Existuje již hojnost důkazů, prokazujících nevyčerpatelné možnosti medicínských laserů ve sféře léčení chorob.

(2009, Théun Mares)

 

#

Pokud jste dočetli až sem a pokud souzníte s uvedeným textem, tedy pokud se vás osobně dotýká téma zdraví, zdravotní i jiné soběstačnosti, budeme rádi, když se k nám, k lidem, kterým NA TOM ZÁLEŽÍ přidáte. Budeme takto v kontaktu i nadále.

Stačí když vyplníte kontaktní formulář.

Nepravidelně distribuujeme informace na téma zdraví, prevence a neinvazivní léčení, včetně praktických příkladů, dosažených výsledků a doporučení. Téma zdraví vnímáme celostně, a proto se věnujeme neodmyslitelnému tématu, jimž je hledání a odstraňování příčin onemocnění.

V případě, že nebude možné v budoucnosti některé informace na Facebooku a jiných komerčně zaměřených sociálních sítích šířit, tak o ně nepřijdete.

Uvítáme rovněž vaše zkušenosti, se kterými se s námi podělíte.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru