Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Proč mi ta vaše terapie nezabrala, nepomohla?

Proč mi ta vaše terapie nezabrala, nepomohla?

„Zaujala mě coMra-Terapie, ale vyzkoušel jsem před nedávnem tři měsíce magnetoterapii a nic se na mém zdravotním stavu nezměnilo“
Proč mi ta vaše terapie nezabrala, nepomohla?

Setkávám se s podobnou otázkou docela často. „Zaujala mě coMra-Terapie, ale vyzkoušel jsem před nedávnem tři měsíce magnetoterapii a nic se na mém zdravotním stavu nezměnilo“.

Je vědecky, v laboratořích změřeno, v zdravotnických zařízeních klinicky ověřeno, že určitý typ magnetického pole má příznivý vliv na biochemické procesy v organismu.

Toto je fakt, který nemůžeme ovlivnit. To že magnetoterapie již docela dlouho existuje, je rovněž důkazem toho že funguje. Kdyby s ní byly jen samé negativní zkušenosti, tak by přece neexistovala, to mi říká můj selský rozum.

Toto platí i o působení a využití nízkoenergetického laseru, viditelného světla a ultrazvuku v různých léčebných a rehabilitačních terapiích.

http://www.comra.cz/pro-rodiny/

Takže otázka nad kterou bych se rád s vámi zamyslel zní:

„Proč někomu terapie pomohla při řešení zdravotního problému a proč někomu ne?“

Naše individualita:

Každý jsme jiný. Každý z nás je originál. Na světě neexistuje nikdo stejný. Někteří jsme si hodně podobní, ale někteří jsme zásadně rozdílní. Pokud se tedy dvě osoby podrobí stejné, ne-invazivní, terapii, terapii jež je založena na stimulaci vrozených regeneračních schopností lidského organismu, nemůžeme tedy obecně očekávat, stejný průběh léčení.

Čas:

Pokud mluvíme o opravdovém léčení, jehož cílem je návrat do stavu zdraví, tak si musíme rovněž uvědomit, že nemoc je proces. Mluvím tedy hlavně o chronických onemocněních. Nemoc nepřišla ze dne na den, problém vznikl dávno před tím, než se nemoc projevila svými příznaky. A z tohoto je tedy rovněž zřejmé, že i opravdové léčení bude proces, bude trvat nějaký čas.

Léčíme tělo, léčíme komplexní bytost:

Dalším aspektem rychlosti a účinku terapií je komplexnost lidské bytosti a naše schopnost ovlivňovat výsledky svým přístupem, postojem a rozpoložením. Pokud se rozhodnu umřít tak dříve nebo později umřu. Pokud se rozhodnu se uzdravit, tak tomu podřídím všechno, jak své myšlenky tak své praktické aktivity.

Tělo je inteligentní a zná své priority:

Jelikož chronické onemocnění je onemocnění celého organismu, je docela pravděpodobné jsou projevené symptomy jen vrcholkem ledovce, který nevidíme. Pokud nás tedy osobně trápí něco co není pro „přežití“ organismu, pro jeho zásadní funkce nezbytné, tak nemůžeme tělo přinutit, aby problém, jež nás trápí, řešilo jako první. Inteligence těla vždy použije poskytnutou podporu tam kde ji nejvíce potřebuje. Mnohdy se stane, že bolavá kolena nejsou z pohledu organismu to nejdůležitější co je potřeba řešit. A proto kolena přijdou na řadu až se důležitější problémy vyřeší.

Nevratné změny:

Pokud je chronické onemocnění již ve stavu kdy došlo k zásadním a tedy nevratným změnám v jeho funkčnosti není již logicky možné plné vyléčení. Ale i tak jsou ne-invazivní terapie mnohdy schopné minimálně člověku ulehčit jako stav.

Závěrem bych rád dodal, že nemoci tak nějak do našeho života patří. Já je beru jako vyústění nějakého procesu. Můžu brát nemoc jako prokletí, můžu brát nemoc jako lekci, můžu brát nemoc jako příležitost něco změnit. Minimálně upravit svůj vztah k sobě samému.

Mít se rád, poslouchat se a věnovat si patřičnou péči je základem pro zdravý a spokojený život.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru