Nacházíte se zde: Úvod » Blog » "Štěstí přeje připraveným" aneb senná rýma, alergie, léčení a prevence

"Štěstí přeje připraveným" aneb senná rýma, alergie, léčení a prevence

Ať čelíme v životě jakémukoli problému nebo nějaké náročné situaci, je zajisté zásadní v jakém psychickém či fyzickém rozpoložení jsme, nebo jsme byli.
"Štěstí přeje připraveným" aneb senná rýma, alergie, léčení a prevence

Ať čelíme v životě jakémukoli problému nebo nějaké náročné situaci, je zajisté zásadní v jakém psychickém či fyzickém rozpoložení jsme, nebo jsme byli. Neméně důležité je, zdali jsme byli na situaci nebo problém připraveni.

Aktuální příkladem je letošní jaro, které tento rok přišlo razantně a překvapilo nás letními teplotami. Příroda zareagovala tím, že všechno nádherně rozkvetlo.

Všechna ta krása, ale sebou přinesla větší objem pylu ve vzduchu než je obvykle, což nepřivítali alergici a astmatici, ale rovněž mnozí z nás, jež alergií na pyl běžně netrpí.

Máme tedy problém a musíme jej řešit.

A jak se říká „Štěstí přeje připraveným“. I v tomto případě jsou na tom zajisté lépe ti co jsou jakýmkoli způsobem na podobnou situaci připraveni.

Já osobně na sennou rýmu nikdy netrpěl. Ale tento rok to začalo nepříjemným pocitem v krku a poté plnými dutinami.

O to nepříjemnější to bylo, že se symptomy senné rýmy projevily den před mou dlouho plánovanou cestou do Velké Británie.

Celý pobyt mě provázelo neustálé smrkání a nepříjemný tlak v obličejových dutinách. Kudy jsem chodil, tam jsem se snažil dovybavit kapesníky či ubrousky a neustále jsem musel hledat soukromí abych neustálým vyprazdňováním nosních dutin nečinil ostatním pobyt nepříjemným.

Vzal jsem si tentokrát sebou na cestu kompaktní coMra Palm a tak jsem se ve volných momentech ošetřoval a udržoval svůj stav na snesitelné úrovni.

Okamžitě, po svém návratu domů, jsem sáhl po terapeutickém zařízení Delta, jehož součástí je nástavec Delta Probe, což je sonda na ošetřování tělních otvorů, a umožňuje aplikaci terapie přímo do nosu.

Během dvou ošetření se subjektivně symptomy senné rýmy a objem hlenů zredukoval na pětinu.

Tato očekávaná změna mi opět přinesla dobrou náladu a užívám si pěkné počasí i když je zcela viditelně pyl úplně všude.

Opět, jako již mnohokrát v minulosti, jsem akutní zdravotní obtíže vyřešil pouze coMra-Terapií.

Do budoucna uvažuji zařadit do mého života vedle již pravidelné přípravy na zimní sezónu, posilování imunitního systému, rovněž přípravu na sezónu letní.

Tentokrát budu připraven.


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru