Nacházíte se zde: Úvod » Blog » Srdeční záležitosti aneb zdravé srdce a prevence srdečních onemocnění

Srdeční záležitosti aneb zdravé srdce a prevence srdečních onemocnění

Mít zdravé srdce je pro naše celkové zdraví zásadní, také proto, že srdce neustále pumpuje krev, aby se ta dostala ke každé buňce našeho těla.
Srdeční záležitosti aneb zdravé srdce a prevence srdečních onemocnění

Prevence je nejlepší lék, a proto je to to nejlepší co můžeme pro zdraví našeho srdce udělat. Pokud jste zaznamenali varovná znamení jako je bolest na hrudníku, problémy s dechem, nevolnost, chronická únava, závratě nebo třeba jen přílišné chrápání, znamená to, že se potřebujete lépe starat o své srdce a kardiovaskulární systém.

Cévy a srdce

Pokud již trpíte onemocněním srdce nebo pokud chcete podpořit své srdce z důvodu prevence, můžete aplikovat coMra léčebný postup Všeobecný 2 – Srdce. coMra Terapie je neinvazivní cesta, jak podpořit přirozenou schopnost vašeho těla se léčit, poskytnutím potřebné energie k tomuto léčebnému procesu. Aplikace je jednoduchá. Při ošetřování srdce je potřeba používat pouze frekvenci 5Hz tak jak je uvedeno v uživatelské příručce. K ošetření hlavních cév a pro zdraví vaší krve slouží léčebný postup Všeobecný 3 – Krev. Tento léčebný postup je vhodný k léčení chudokrevnosti, ale jelikož krev protéká celým těle a distribuuje živiny a hormony každé buňce, je rovněž součástí komplexních léčebných postupů,

Hormonální rovnováha

Existuje spousta onemocnění, která mohou negativně ovlivnit srdce. Můžeme úspěšně aplikovat coMru k úlevě od symptomů a příčin onemocnění jako hypotyreóza, cukrovka typu 2, zvýšená hladina estrogenu, poruchy funkčnosti nadledvinek a další. V uživatelské příručce coMra najdete potřebné postupy. Jelikož nemá coMra žádné negativní účinky, můžete bez problému různé léčebné postupy kombinovat a dosáhnout tak požadovaných výsledků. Je velice důležité zredukovat produkci adrenalinu a kortizolu, jelikož pokud tělo produkuje tyto stresové hormony, je omezena produkce ostatních potřebných hormonů.

Vyrovnaná strava a pohyb

Pokud chcete podpořit vaše léčení a obzvlášť léčení vašeho srdce, je potřeba být opatrný ohledně množství živočišného, saturovaného a trans tuku které požíváte, jelikož toto může vést k ucpávání artérií. Praktický to znamená, vyhýbat se, pokud možno zpracovaným a baleným potravinám, jelikož právě ty obsahují trans tuky. Dieta založená na zelenině a ovoci je vždy dobrou volbou a je proto vhodné změnit své stravovací návyky. Přiměřený pohyb nebo pravidelná chůze pomáhá s cirkulací krve a stimuluje pozitivně funkci srdce. V případě, že máte symptomy oslabeného srdce je vhodné se vyhnout nadměrně intenzivnímu pohybu.

Emoce

Srdce trpí, pokud prožíváte negativní emoce. Prožíváte-li tedy těžké období života, zkuste se věnovat například svému dechu a pokuste se zklidnit. Zármutek, apatie, deprese a úzkostný strach s časem ovlivňují naše srdce, a proto je emocionální stav pro zdraví srdce zásadní.

Pokud nemáte v rovnováze vás nervový systém je vhodné využít doplňky stravy jako je magnesium, B12 a jiné zdroje vitamínu B.

Nicméně k podpoře nervového systému můžete opět využít coMra a léčebný postup Všeobecný 5 a 7. Aplikujte tak dlouho dokud nezaznamenáte zlepšení. Poté přerušte aplikaci coMra na dva týdny a opakujte zvolený postup ještě jednou. coMra terapie prokázala skvělé výsledky u onemocnění nervového systému, jelikož rovněž napomáhá k regenerací samotných nervů.

A více se smějte, je to dobré pro vaše srdce. :)


Zpět na přehled

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru