Nacházíte se zde: Úvod » Nejčastější dotazy (FAQ)

Nejčastější dotazy (FAQ)

Co je to coMra?

Terapie koherentním multizářením (coMra-Terapie) je absolutně bezpečná a ne-invazivní léčebná technologie, jež efektivně a unikátně kombinuje prokázané pozitivní účinky terapie nízko-energetickými lasery, fototerapie, magnetoterapie a ultrazvukové terapie a umožňuje rychlejší a rozsáhlejší léčení a úlevu od akutní či chronické bolesti v celém organismu.


K čemu je coMra dobrá?

coMra slouží k regeneraci buněk (včetně nervových) a orgánů jež jsou poškozeny a/nebo nefungují optimálně. Také pro úlevu od bolesti a to bez jakéhokoli negativního vedlejšího účinku.

coMra poskytuje energii potřebnou pro regeneraci buněk. Toto znamená, že je možno ošetřovat a léčit většinu nemocí a poranění, ať se jedná o akutní nebo chronický zdravotní problém. Nahlédněte prosím do rozsáhlé Uživatelské příručky, do přehledu diagnoz a na příslušné léčebné postupy.

coMra poskytuje tělu potřebnou energetickou podporu a je proto ideální pro posilování imunitního systému a vrozených regenerativních schopností organismu.

coMra se jednoduše aplikuje, je víceúčelová, netoxická a bezpečná. To činí coMru vhodnou k využití všemi členy domácnosti, včetně dětí, kojenců, senioru a dokonce i zvířat.

Podpora a stimulace regenerativních schopnosti těla coMra-Terapii vám poskytne prevenci a tím udržení pevného zdraví celé vaší rodiny.


Jak mi může coMra pomoci?

coMru využijete k léčení mnoha zdravotních problému, k úlevě od bolesti, k léčení zánětů nebo k řešení spousty jiných potřeb zdravého či nemocného organismu. Zde je přehled několika hlavních benefitů:

Poskytuje symptomatickou úlevu, úlevu od bolesti, redukci zánětů, redukci zatuhlosti, úlevu unaveným a bolestivým kloubům a svalům, zlepšení mobility, regeneraci buněk a buněčné tkáně, urychlené léčení a lepší a rychlejší hojení po chirurgických operacích.

Redukce únavy, navýšení energie, zlepšena funkce orgánů, zlepšení trávení, zlepšeni zásobování kyslíkem u krve a u buněčné tkáně, zvýšená výdrž, urychlené zotavování a regenerace z námahy a cvičení, zlepšena krevní cirkulace, úleva a snížení stresu, zlepšení spánku, podpora imunitního systému.

coMra-Terapie je plně kompatibilní s jinými terapiemi včetně léčebné rehabilitace a je kompatibilní s mnoha medikamenty.

Není zapotřebí speciálního školení – terapii můžete okamžitě používat a dosáhnout výsledků.

Šetří váš čas – ošetřujte se v klidu vašeho domova.

Rozsáhlá poprodejní podpora.


Jak coMra funguje?

coMra-Terapie je ne-invazivní, proniká do hloubky a působí na tělesné buňky tak, že dojde k úlevě od bolesti, zredukují se záněty a dochází k regeneraci buněčné tkáně, včetně nervových buněk, jež byly poškozeny. Tímto efektivně podporuje přirozenou schopnost těla regenerovat se, a to bez žádných vedlejších účinků.

Speciálním rysem coMra-Terapie je, že léčebné postupy většinou kombinují lokální ošetření, místa kde se symptomy nemocí projevují, se systémovým ošetřením, jež celkově zlepšuje zdraví organismu a zesiluje efekt lokální léčby.

Tělo je schopno se vyléčit, ale potřebuje podporu a pomoc – a hlavní bioenergetický efekt coMra-Terapie zahrnuje:

Poskytnutí energetické podpory nemocným a poškozeným buňkám, jež je nutný k plnému obnovení jejich přirozených funkcí, zvýšení účinnosti produkce univerzálního paliva všech živých buněk – molekuly ATP.

Iniciování neurochemických komunikativních kaskád a změn v metabolismu, čímž podporuje všechny vitální systémy organismu;

Poskytuje synergickou stimulaci klíčových procesů v jakémkoli typu buněk/tkáně.

A co je nejdůležitěji, coMra-Terapie nezasahuje do tělních procesů, ale místo toho asistuje v jeho přirozené aktivitě, jimž je regenerace a neustálá obnova.


Jak se coMra aplikuje?

coMra-Terapie se aplikuje terapeutickým zařízením Delta, což je kompaktní nástroj k jednoduché a bezpečné pomoci od bolesti, k léčení úrazů a mnoha nemocí. Ovládání za pomocí tří tlačítek zvládne kdokoli. Stáčí umístit nástavec Delty přímo na tělo, stisknout tlačítko a léčení začíná. Delta vás upozorní kdy proces skončil. Terapeutické zařízení Delta je napájeno z baterie a můžete je tedy použít kdykoli a kdekoli. Stačí jen následovat instrukce uvedené v rozsáhle uživatelské příručce. K aplikaci coMra-Terapie není zapotřebí žádného školení.


Co mohu očekávat během a po aplikaci coMry? Bolí to?

Jelikož coMra-Terapie nezasahuje do přirozených procesů v organismu, je jemná, bezpečná a ne-invazivní a jednoduše aplikovatelná. Citliví lidé jsou schopni cítit její účinek, ale většina necítí nic, což ale není nutné k tomu, aby byla terapie účinná.

Léčebný efekt coMra-Terapie se projeví během několika minut (zvýšení ATP v buňkách) a působí až po dobu dvou týdnů.

U některých zdravotních obtíží se efekt projeví okamžitě nebo během několika hodin a pacient pocítí změnu, úlevu od bolesti, zmenšený otok, zlepšení mobility nebo funkce, a další...

K dosažení dalšího a zásadního zlepšení je potřeba více dnů a někdy i týdnů aplikace. Vše se odvíjí od závažnosti diagnózy a celkového zdravotního stavu člověka.


Jak často je potřeba coMru aplikovat? Jak dlouhé jsou léčebné postupy?

Odpověď závisí na závažnosti zdravotního problému jež se řeší.

V případě úrazů a akutních onemocnění, je obecně potřeba co nejrychleji několika krátkých ošetření a pak pokračovat několik po sobě jdoucích dní. Toto je nejlepší postup k vyřešení akutní bolesti a k úlevě od ostatních symptomů, k urychlení hojení.

V případě dlouhodobých, chronických onemocnění je nejlépe aplikovat léčebné postupy tak jak je uvedeno v uživatelské příručce. Obecně se bude jednat o 3-6 dnů aplikace terapie týdně a takto tři po sobě jdoucí týdny, následuje 1-3 týdny přestávka. Přestávkou v terapii dáváme organismu čas projevit své regenerační schopnosti před tím než opakujeme aplikaci a tak až do momentu zásadního zlepšení.

Léčebné postupy jsou 5 až 60+ minut dlouhé, opět vše závisí na závažnosti onemocnění jež léčíme. Léčebné postupy jsou flexibilní a mohou být upraveny, rozděleny na části, tak aby byly vhodné pro každého.


Jak bezpečná je coMra (preventivní opatření, kontraindikace)?

coMra-Terapie nemá žádné negativní vedlejší účinky.

coMra-Terapie se vyznačuje tím že nezasahuje do přirozených procesů v těle. To znamená, že je bezpečná a efektivní a pro každého a není možné se terapií “předávkovat”.

Pozor: Nepoužívat k přímému ošetřování očí. Nepoužívat u pacientů s kardiostimulátory. (vice uživatelská příručka)

Poznámka: Některé medikamenty mohou zpomalovat nebo tlumit pozitivní efekt coMra-Terapie. Například steroidy a další medikamenty jež ovlivňují činnost tělních systémů.


Péče, údržba, záruka

Terapeutické zařízení Delta má standardní dvouletou záruku. Pokud je řádně užíváno jeho životnost je dle použitých komponent udávána na 15 let. Není potřeba pořizovat žádný spotřební materiál. Není potřeba žádné odborné a proto placené údržby.

Samotné zařízení je možno jednoduše čistit vatovým tampónem namočeným do koloidního stříbra nebo čistého lihu (70%) a takto očistit veškerý povrch zařízení.

Zápůjčky zařízení

Zapůjčte si zařízení pro aplikaci coMra a vyzkoušejte si coMra terapii v klidu vašeho domova.

Osobní zkušenost s pozitivními účinky terapie je tím nejlepším argumentem a jistotou pro následné rozhodnutí a investici do pořízení zařízení pro aplikaci coMra.

Zaokrouhlete a sečtěte (25.4 + 44.5) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru