Nacházíte se zde: Úvod » Při sportu

Při sportu

coMra pro aktivní život

S coMra-Terapií budete připraveni kdykoli a kdekoli aktivně řešit téměř jakýkoli zdravotní problém či problém vašich blízkých.

coMra je jistota, že pomoc vždy příjde včas, ať jste kdekoli.

coMra není jen profesionální medicínské řešení akutních a chronických onemocnění, ale má své místo při prevenci, regeneraci, podporuje vitalitu a stimuluje vyšší fyzickou i mentální výkonnost.

 

Žijte a sportujte naplno bez omezující bolesti

coMra je nejnovější rehabilitační technologie, která šetrně a spolehlivě regeneruje svaly, šlachy,
úpony a klouby a veškeré přirozené funkce organismu. Pomáhá také při:

 • natažení svalů
 • natržení svalů a šlach
 • bolesti kloubů
 • tenisový a golfový loket
 • zlomeniny kostí
 • vymknutí kotníku
 • ostruhy na patě
 • fyzickém vyčerpání
 • ozařování krve pro zvýšení vytrvalosti
 • posilování imunitního systému

coMra ve sportu

Terapeutické zařízení Delta je osobní rehabilitační přístroj pro prevenci a léčbu zranění a udržování špičkové sportovní formy.

 • Prevence zdravotních problémů a možných poranění při sportovním výkonu.
 • Efektivní rehabilitační nástroj pro rychlé a účinné řešení úrazů pohybového aparátu a jiných zdravotních problémů.
 • Neinvazivní podpora organismu pro výkon, nabytí síly, zvýšení výdrže a dynamiky, prohloubení koncentrace a uvolnění stresu a napětí.

Pořiďte si zařízení Delta

 

coMra a bolest

Teraputické zařízení Delta je perfektní nástroj pro léčbu akutní a chronické bolesti, způsobené sportovními úrazy a tréninkovým vypětím, jako jsou například bolesti zad, svalová horečka, bolesti kloubů, natržených svalů a šlach atd.

Utišující účinek coMra-Terapie nastupuje rychle a při pravidelném používání, lze v průběhu léčby výrazně snížit, nebo zcela vynechat běžné farmaceutické léky na tlumení bolesti.

 

coMra a prevence úrazů

Terapeutické zařízení Delta je dokonalý nástroj pro dlouhodobou prevenci sportovních úrazů a přetažení organizmu tréninkovým vypětím.

Při zařazení coMra-Terapie do dlouhodobého tréninkového plánu, lze spolehlivě zvýšit obranné schopnosti organizmu a jeho schopnost regenerace mezi jednotlivými výkony.

Aplikací coMra-Terapie se výrazně snižuje riziko sportovních úrazů způsobených nevyváženým zatížením pohybového aparátu sportovce.

 

coMra a rehabilitace

Terapeutické zařízení Delta je nenahraditelný nástroj pro urychlení rehabilitace v případě sportovních úrazů, a léčba jeho pomocí je zcela bezbolestná, neinvazivní a bezpečná.

Kombinace coMra-Terapie s dalšími rehabilitačními technikami, zvyšuje jejích účinnost a násobí pozitivní efekt. Obrovskou výhodou je možnost aplikace léčby v domácím prostředí sportovce, bez nutnosti docházení na rehabilitace do zdravotního středisek.

 

coMra a výkonnost

Terapeutické zařízení Delta je špičkový nástroj pro zvýšení výkonnosti sportovců v jakékoli sportovní disciplíně.

Všestranný pozitivní účinek coMra-Terapie na organizmus, lze úspěšně zužitkovat například pro navýšení síly, výdrže, dynamičnosti, koncentrace, nebo oddálení svalové únavy sportovce.

coMra-Terapie se tak stává přirozenou a zcela bezpečnou alternativou k zakázaným chemickým látkám na zvýšení výkonu.

 

coMra a sportovní forma

Terapeutické zařízení Delta je jedinečný nástroj pro dosažení a udržování špičkové sportovní formy.

Souhrnné účinky coMra-Terapie na organizmus, lze úspěšně využívat pro dlouhodobou prevenci, rychlou a spolehlivou rehabilitaci, nebo pro bezrizikové zvýšení výkonnosti bez použití zakázaných chemických látek a prostředků.

 

Zkušenosti profesionálních trenérů

Příprava na Mistrovství světa - Denisa Barešová (aerobik)

coMra-Terapii a Delta Laser jsem měla možnost vyzkoušet během přípravy mé svěřenkyni a dcery Denisy Barešové na MS ve Sportovním Aerobiku 2012. coMra-Terapii jsme zařadili do přípravy tři měsíce před šampioná- tem, a to z několika různých důvodů. Za prvé, jsme chtěli celkově posílit organizmus v období nejvyššího tréninkového vypětí před samotnými závody, a to zvlášť kvůli mononukleóze, kterou Denisa prodělala cca rok před MS, a ze které stále nebyla plně zotavená. Druhým důvodem bylo bolavé koleno, které již několik měsíců Denisu trápilo, a přes předepsanou rehabilitaci se z dlouhodobého hlediska tento stav nezlepšoval. K tomu jsme také chtěli vyzkoušet pozitivní účinek coMra-Terapie na psychické vypětí a předstartovní stres. Denisa absolvovala kombinaci několika terapeutických postupu s Delta Laserem, které pro nás připravil tým coMra-Terapie, a které jsme aplikovali sami, před, nebo po trénincích. Již v průběhu terapie, jsme zaznamenali, že Denisa začala cvičit s větší chutí a cítila se méně unavená po tréninku. Bolest kolena též začala ustupovat a Denisa byla celkově v lepším psychickém rozpoložení. S coMra-Terapii jsme končili prakticky před samotným MS, a v té době koleno již bylo zcela v pořádku a bolest se již nevrátila. Také pozitivní dopad na celkovou vitalitu a mentální rozpoložení Denisy se v tomto období projevoval ještě výrazněji, a coMra-Terapie evidentně pomáhala Denise k ještě větší vyrovnanosti a koncentraci na výkon. Na základě těchto zkušeností jsem přesvědčená, že coMra-Terapie a Delta Laser mohou přispět každému aktivnímu sportovci k prevenci, nebo k léčbě sportovních úrazů, ale také ke komplexnímu ladění sportovní formy a výkonu.
Vlaďka Barešová

Vlaďka Barešová profi-instruktorka komerčního aerobiku, (trenérka Denisy Barešové, mistryně Evropy a světa ve sportovním aerobiku)

Bolest zad (aerobik)

Před odjezdem na letošní MS ve sportovním aerobiku jsem pocítil bolest v zádech, v oblasti přechodu hrudní a bederní páteře. Bolest se stupňovala až přešla v naprosté zatuhnutí, bez možnosti pohybu. Nemohl jsem ani samostatně stát. Při návštěvě nemocnice jsem dostal infuze a jelikož se nic nelepšilo, chtěli si mne tam nechat. Jelikož jsem ale musel se závodníky odjet, vzal jsem si léky na uvolnění a bolest a vyrazil do Holandska. Medikamenty mi pomohly v tom, že jsem mohl alespoň chodit. Bohužel jsem se ale po nich cítil naprosto strašně. Hned první den MS jsem navštívil prezentační stánek coMra-Terapie. Byla mi nabídnuta pomoc s bolestmi, které byly neustále a znemožňovaly mi téměř jakýkoliv pohyb. Začal jsem docházet na intenzivní terapii 2x za den. Výsledkem bylo, že jsem po první aplikaci pocítil úlevu od bolesti a pomalu jsem se mohl začít hýbat bez neustálých křečí a bolestí. Během pouhých dvou dní jsem se dostal konečně do stavu, že jsem mohl sednout do auta a celkem v klidu odjet zpět do ČR a to i bez všech prášků, které jsem první den terapie vysadil. Dnes, týden po první aplikaci coMra-Terapie, jsou záda téměř v pořádku.
Jakub Strakoš

Jakub Strakoš bývalý reprezentační trénér aerobiku, několikanásobný MS a ME v aerobiku, kategorie týmy, Praha

Navštivte nás v coMra centru

 • Zkonzultujeme s Vámi Vaše zdravotní potíže
 • Ukážeme Vám v čem Vám coMra-Terapie pomůže
 • Můžeme se domluvit na zahájení terapie v coMra centru
 • Představíme Vám terapeutické zařízení Delta, určené pro domácí aplikaci coMra Terapie
 

Zápůjčky zařízení

Zapůjčte si zařízení pro aplikaci coMra a vyzkoušejte si coMra terapii v klidu vašeho domova.

Osobní zkušenost s pozitivními účinky terapie je tím nejlepším argumentem a jistotou pro následné rozhodnutí a investici do pořízení zařízení pro aplikaci coMra.

Zaokrouhlete a sečtěte (37.1 + 32.9) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru