Nacházíte se zde: Úvod » Pro lékaře

Pro lekáře

coMra pro lékaře

coMra je bezpečné, efektivní a komplexní řešení pro lékaře a terapeuty z mnoha oblastí lidského zdraví.

Fyzikální terapie coMra využívá pozitivní účinky čtyř zdrojů elekromagnetického záření na lidský organismus v jednom zařízení. Tímto je tato terapie převratná a unikátní.

Potvrdilo se, že pokud se vhodným způsobem spojí pozitivní účinky jednotlivých terapií, je výsledek lepší, než pouhý “součet“ účinnosti jednotlivých modalit.

 

Kompatibilní s jinými léčebnými metodami

coMra je v případě mnoha zdravotních diagnóz plně soběstačná, ale lze ji rovněž úspěšně aplikovat v kombinaci s jinými neinvazivními léčebnými metodami a garantovat tak vyšší úspěšnost léčení.

coMru lze rovněž využít k urychlení hojení a k redukci možných komplikací po chirurgických zákrocích a operacích. Také se hodí k celkovému posílení organismu před a po aplikaci invazivních léčebných metod jako jsou radioterapie a chemoterapie.

 

Technologie 980 a 905 nm

Profesionálům jsou určeny dvě léčebné technologie lišící se svou intenzitou a účinností.

Technologie 980 nm je určena k dlouhodobější pravidelné péči a u pacientů s chronickými onemocněními k přípravě na až 5x účinnější technologii 905 nm.

Technologie 905 nm vyžaduje podporu školeného profesionála a není tedy běžně nabízena k domácímu užití.

 

Profesionální podpora

Profesionální tým společnosti Radiant Life Technologies a jejich regionálních zástupců vám bude v případě potřeby asistovat při zavádění coMra-Terapie ve vaší praxi.

Podpora zahrnuje jak oblast léčebnou a obchodní, tak rovněž marketing a vzdělávání.

Pro profesionály a uživatele coMra-Terapie je určena online komunita, jež nabízí další vzdělávání a přístup k posledním vědeckým a případovým studiím, ale rovněž i příležitostí pro sdílení zkušeností.

 

Zkušenosti lékařů profesionálů

Můj zdravotní problém začal v roce 2000 a dostal se do stavu, kdy byly ploténky mezi obratli L4 a L5 kompletně rozdrceny. Téměř jsem nechodil a z nedostatku pohybu mi svaly na levé noze atrofovaly, byly velice tenké.

Když jsem poprvé aplikoval coMru, nemohl jsem dokončit celý léčebný postup, jelikož jsem z náhlé úlevy od bolesti usínal. Po několika dnech jsem mohl v noci klidně spát bez léků proti bolesti a brzy jsem mohl začít opět chodit. Po několika měsících jsem přestal chodit o holi a později i znecitlivění levé nohy, které mi komplikovalo řízení auta, téměř zmizelo.
Dr. Peycho Zlatev

Dr. Peycho Zlatev bývalý ředitel kardiovaskulárního oddělení Národního Sanatoria v městě Bancia, Bulharsko

coMra-Terapie má široké možnosti při léčení nemoci dětí a přirozené doplňuje existující rehabilitační metody. Nezaznamenali jsme žádné vedlejší negativní účinky.

A o co vice coMra prokázala znamenité výsledky u léčení dětí do prvního roku věku,což je oblast ve které jsou mnohé i běžné terapie limitovány. Pokud bychom měli shrnout výhody coMra-Terapie tak bych vyjmenovala: efektivitu, pozitivně přijímaná dětskými pacienty, neinvazivnost, jednoduchost a bezbolestnost aplikace.
Dr. Irina Khmelevskaya

Dr. Irina Khmelevskaya ředitelka Dětského rehabilitačního centra v Nikopolu, Ukrajina

K dispozici je pro Vás i technická specifikace terapeutického zařízení Delta.

coMra-Terapie ve Vaší ordinaci

  • Zkonzultujeme s vámi možnosti využití terapie ve Vaší praxi
  • Dodáme Vám terapeutické zařízení podle potřeby
  • Proškolíme Vás v používání terapeutického zařízení Delta
  • Staňte se členem rozrůstající se coMra profesionální komunity
 

Zápůjčky zařízení

Zapůjčte si zařízení pro aplikaci coMra a vyzkoušejte si coMra terapii v klidu vašeho domova.

Osobní zkušenost s pozitivními účinky terapie je tím nejlepším argumentem a jistotou pro následné rozhodnutí a investici do pořízení zařízení pro aplikaci coMra.

Zaokrouhlete a sečtěte (39.1 + 5.6) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru