Nachádzate se tu: Úvod » Pri športe

Pri športe

coMra pre aktívny život

S coMra-Terapiou budete pripravený vždy a všade aktívne riešiť temer akýkoľvek zdravotný problém, Váš či Vašich blízkych.

coMra je istota, že pomoc je dostupná včas, nech Ste kdekoľvek.

coMra nie je iba profesionálnym medicínskym riešením, ale aj riešením na akútne a chronické ochorenia, a zároveň má pevné miesto aj v prevencii, regenerácii, podporuje vitalitu a stimuluje vyššiu fyzickú i mentálnu výkonnosť.

 

Žite a športujte naplno bez obmedzujúcej bolesti

coMra je najnovšia rehabilitační technológia, ktorá šetrne a spoľahlivo regeneruje svaly, šľachy, úpony a kĺby a tiež prirodzené funkcie organizmu. Pomáha tiež napríklad pri:

 • natiahnutí svalov
 • natrhnutí svalov a šliach
 • bolestiach kĺbov
 • tenisovom a golfovom lakti
 • zlomeninách kostí
 • vytknutí členka
 • ostrohách na päte
 • fyzickom vyčerpaní
 • stimulácii krvi pre zvýšenie vytrvalosti
 • posilnení imunitného systému

coMra v športe

Terapeutický prístroj Delta je osobný rehabilitačný prístroj určený na prevenciu a liečbu zranení a na udržiavanie špičkovej športovej formy.

 • Prevencia zdravotných problémov a možných poranení pri športovom výkone.
 • Efektívny rehabilitačný nástroj na rýchle a účinné riešenie úrazov pohybového aparátu a iných zdravotných problémov.
 • Neinvazívna podpora organizmu pre výkon, nadobudnutie sily, zvýšení výdrže a dynamiky, prehĺbenie koncentrácie, uvoľnenia stresu a napätia.

Zaobstarajte si prístroj Delta

 

coMra a bolesť

Terapeutický prístroj Delta je perfektný nástroj určený na liečbu akútnej a chronickej bolesti spôsobenej športovými úrazmi a tréningovým vypätím, ako sú napríklad bolesti chrbta, svalová horúčka, bolesti kĺbov, natrhnutie svalov a šliach atď.

Utišujúci účinok coMra-Terapie nastupuje rýchle a pri pravidelnom používaní, je počas liečby reálne výrazne znížiť, alebo úplne vynechať bežné farmaceutické lieky na tlmenie bolesti.

 

coMra a prevencia úrazov

Terapeutický prístroj Delta je dokonalý nástroj pre dlhodobú prevenciu športových úrazov a preťaženia organizmu tréningovým vypätím.

Pri zaradení coMra-Terapie do dlhodobého tréningového plánu je výsledkom zvýšenie obranných schopností organizmu a schopnosť regenerácie medzi jednotlivými výkonmi.

Aplikácia coMra-Terapie výrazne znižuje riziko športových úrazov spôsobených nevyváženým zaťažením pohybového aparátu športovca.

 

coMra a rehabilitácia

Terapeutický prístroj Delta je nenahraditeľný nástroj pre urýchlenie rehabilitácie v prípade športových úrazov, pričom liečba je úplne bezbolestná, neinvazívna a bezpečná.

Kombinácia coMra-Terapie s ďalšími rehabilitačnými technikami zvyšuje ich účinnosť a znásobuje konečný pozitívny efekt. Obrovskou výhodou je možnosť aplikácie liečby v domácom prostredí športovca, bez nutnosti dochádzania na rehabilitáciu do zdravotných stredísk.

 

coMra a výkonnosť

Terapeutický prístroj Delta je špičkový nástroj pre zvýšení výkonnosti športovcov v akejkoľvek športovej disciplíne.

Všestranný pozitívny účinok coMra-Terapie na organizmus prináša tiež napríklad zvýšenie energie a tým sily, výdrže, dynamickosti, koncentrácie alebo oddialenia svalovej únavy športovca.

coMra-Terapie sa tak stáva prirodzenou a úplne bezpečnou alternatívou k zakázaným chemickým latkám zvyšujúcim výkonnosť.

 

coMra a športová forma

Terapeutický prístroj Delta je jedinečný nástroj pre dosiahnutie a udržiavanie si špičkovej športovej formy.

Súhrnné účinky coMra-Terapie na organizmus sa úspešne využívajú pri dlhodobej prevencii, rýchlej a spoľahlivej rehabilitácii, alebo na bezrizikové zvýšenie výkonnosti bez použitia zakázaných chemických látok a prostriedkov.

 

Skúsenosti profesionálnych trénerov

Příprava na Mistrovství světa - Denisa Barešová (aerobik)

coMra-Terapii a Delta Laser jsem měla možnost vyzkoušet během přípravy mé svěřenkyni a dcery Denisy Barešové na MS ve Sportovním Aerobiku 2012. coMra-Terapii jsme zařadili do přípravy tři měsíce před šampionátem, a to z několika různých důvodů. Za prvé, jsme chtěli celkově posílit organizmus v období nejvyššího tréninkového vypětí před samotnými závody, a to zvlášť kvůli mononukleóze, kterou Denisa prodělala cca rok před MS, a ze které stále nebyla plně zotavená. Druhým důvodem bylo bolavé koleno, které již několik měsíců Denisu trápilo, a přes předepsanou rehabilitaci se z dlouhodobého hlediska tento stav nezlepšoval. K tomu jsme také chtěli vyzkoušet pozitivní účinek coMra-Terapie na psychické vypětí a předstartovní stres. Denisa absolvovala kombinaci několika terapeutických postupu s Delta Laserem, které pro nás připravil tým coMra-Terapie, a které jsme aplikovali sami, před, nebo po trénincích. Již v průběhu terapie, jsme zaznamenali, že Denisa začala cvičit s větší chutí a cítila se méně unavená po tréninku. Bolest kolena též začala ustupovat a Denisa byla celkově v lepším psychickém rozpoložení. S coMra-Terapii jsme končili prakticky před samotným MS, a v té době koleno již bylo zcela v pořádku a bolest se již nevrátila. Také pozitivní dopad na celkovou vitalitu a mentální rozpoložení Denisy se v tomto období projevoval ještě výrazněji, a coMra-Terapie evidentně pomáhala Denise k ještě větší vyrovnanosti a koncentraci na výkon. Na základě těchto zkušeností jsem přesvědčená, že coMra-Terapie a Delta Laser mohou přispět každému aktivnímu sportovci k prevenci, nebo k léčbě sportovních úrazů, ale také ke komplexnímu ladění sportovní formy a výkonu.
Vlaďka Barešová

Vlaďka Barešová profi-instruktorka komerčního aerobiku, (trenérka Denisy Barešové, mistryně Evropy a světa ve sportovním aerobiku)

Bolest zad (aerobik)

Před odjezdem na letošní MS ve sportovním aerobiku jsem pocítil bolest v zádech, v oblasti přechodu hrudní a bederní páteře. Bolest se stupňovala až přešla v naprosté zatuhnutí, bez možnosti pohybu. Nemohl jsem ani samostatně stát. Při návštěvě nemocnice jsem dostal infuze a jelikož se nic nelepšilo, chtěli si mne tam nechat. Jelikož jsem ale musel se závodníky odjet, vzal jsem si léky na uvolnění a bolest a vyrazil do Holandska. Medikamenty mi pomohly v tom, že jsem mohl alespoň chodit. Bohužel jsem se ale po nich cítil naprosto strašně. Hned první den MS jsem navštívil prezentační stánek coMra-Terapie. Byla mi nabídnuta pomoc s bolestmi, které byly neustále a znemožňovaly mi téměř jakýkoliv pohyb. Začal jsem docházet na intenzivní terapii 2x za den. Výsledkem bylo, že jsem po první aplikaci pocítil úlevu od bolesti a pomalu jsem se mohl začít hýbat bez neustálých křečí a bolestí. Během pouhých dvou dní jsem se dostal konečně do stavu, že jsem mohl sednout do auta a celkem v klidu odjet zpět do ČR a to i bez všech prášků, které jsem první den terapie vysadil. Dnes, týden po první aplikaci coMra-Terapie, jsou záda téměř v pořádku.
Jakub Strakoš

Jakub Strakoš bývalý reprezentační trénér aerobiku, několikanásobný MS a ME v aerobiku, kategorie týmy, Praha

Navštívte nás v coMra centre

 • Prekonzultujeme s Vami Vaše zdravotné problémy
 • Ukážeme Vám v čom Vám coMra-Terapia pomôže
 • Môžeme sa dohodnúť na zahájení terapie v coMra centre
 • Predstavíme Vám terapeutický prístroj Delta, určený pre domácu aplikáciu coMra-Terapie
 

Zapožičanie zariadenia pre aplikáciu coMra terapie

Zapožičajte si zariadenia pre aplikáciu coMra terapie a vyskúšajte terapiu v pokoji svojho domova.

Vlastná osobná skúsenosť s pozitívnymi účinkami terapie je určite najlepším argumentom a istotou pre následné rozhodnutie a investovanie do zakúpenia zariadenia pre aplikáciu terapie coMra.

Spočitajte a zaokrúhlite (49.8 + 17.7) *

* Údaje označené hviezdičkou a tučne sú povinné.

Jana Uhrinová - AMBER
Dukelských hrdinov 334/26
965 01  Žiar nad Hronom, SR
www.comra.sk

Kontaktné údaje
E-mail: info@comra.sk
Telefón: +421 910 967 305

 
Hore