Nacházíte se zde: Úvod » Zkušenosti uživatelů

Zkušenosti uživatelů

Zkušenosti uživatelů

Vyřešila nebo zlepšila Vám také coMra-Terapie Váš zdravotní problém? Napište nám prosím Váš příběh.

Leukémie
Mému manželovi byla zjištěná porucha krvetvorby polycytemia rubra vera-druh leukemie. Byla mu předepsána cytostatika 21 tablet týdně. Přes pozitivní účinky medikace nastoupily velice nepříjemné vedlejší účinky těchto léků. Začala jsem používat coMra-Terapii a již několik měsíců jsou laboratorní výsledky velice příznivé při medikaci 14 tablet týdně. Při jeho léčení používám i jiné formy alternativní medicíny, ale jsem přesvědčená, že nám coMra-terapie zásadně pomohla.
Milena

Milena Žirovnice, Česká republika

Svalová horečka
Jako každý rok jsem se i letos vrhl na náruživé lyžování bez předchozí přípravy. Výsledkem byla velice silná svalová horečka nohou po prvním dni na svahu. Svaly jsem měl tak namožené, že mi dělalo velký problém vyšlapat i jen několik schodů a také běžná chůze byla obtížná. Začal jsem intenzivně ošetřovat nohy laserem Delta a již po prvním dni byla cítit úleva. Třetí den po začátku ošetřování laserem jsem chodil zcela normálně, včetně chůze po schodech a lehkou bolest jsem cítil jen při pevném zatnutí velkých stehenních svalů.
Richard

Richard Praha, Česká republika

Bolesti páteře
V březnu minulého roku jsem pocítil bolest obratle v oblasti nad bedry. Začal jsem aplikovat coMra-Terapii přímo v místě bolesti, tak, že jsem ozařoval samotný obratel a oblast kolem něj. Výsledkem bylo, že jsem okamžitě po aplikaci vždy pocítil úlevu od bolesti, ale v dlouhodobém hledisku jsem nezaznamenával obrat k lepšímu. Dokonce i když jsem během následujícího léta absolvoval lázeňský pobyt, výsledky byly stejné – okamžiková úleva od bolesti, ale žádný posun k vyléčení (bolest se vždy navrátila). Na podzim jsem kvůli stresu v práci začal aplikovat coMra-Terapii v oblasti krční páteře a ramen. K mému překvapení jsem ihned po první aplikaci coMra-Terapie v oblasti krční páteře pocítil úlevu v bolestivém obratli, který se nachází mnohem níže na zádech. Později jsem se dozvěděl, že většina problému se zády vychází údajně z blokád v krční páteři, což mě jen utvrdilo v tom, že musím dál ošetřovat tuto oblast. Po několika týdnech jsem konečně cítil, že se s bolavým obratlem něco děje a že bolest už skoro vymizela a nevrací se.
Pavel

Pavel Praha, Česká republika

Senná rýma
Trpěla jsem chronickou celoroční sennou rýmou. Po třetí návštěvě coMra centra v Praze Vysočanech, jsem poprvé za několik posledních let celý den nesmrkala. Po předepsaném desátém sezení se cítím daleko lépe a již několik dní nesmrkám.
Daniela

Daniela Praha, Česká republika

Hemoroidy
Dva roky jsem trpěl krvácením z konečníku a dle příznaků jsem usuzoval, že jde o hemoroidy. Absolvoval jsem dva plné léčebné postupy s laserem Delta a krvácení a ostatní problémy zmizely. Ještě po pár měsících se krvácení opět objevilo, ale stačilo dvakrát zopakovat postup pro léčení hemoroidů a od té doby se již krvácení neobjevilo a cítím se zdráv.
Stanislav

Stanislav Praha, Česká republika

Ekzém (kojenec)
Když bylo mé dceři půl roku objevil se jí na levé tváři ekzém. Odmítli jsme s manželkou kortikoidy které nám doporučila dětská lékařka a ošetřovali dceru laserem Delta. Ekzém se zvětšoval a ani po druhém léčebném postupu nic neukazovalo na změnu k lepšímu. Rozhodli jsme se tedy dát laseru Delta poslední šanci. Ale ekzém neustupoval a objevil se i na pravé tváři. V pátek jsme tedy učinili rozhodnutí, že pokud se nic do pondělí nezmění navštívíme dětského lékaře a necháme si předepsat kortikoidy. Do pondělí byla oblast zasažená ekzémem poloviční a během tří dnů zmizel kompletně.
Jan

Jan Liberec, Česká republika

Zdraví rodiny
Od doby co jsme doma začali používat coMra-Terapii jsme postupně snížili užití farmaceutických léků o 80%. Běžně používáme Laser Delta na léčení sezónních a vírových onemocnění, jako angíny, chřipky, kašle, atd., a to pro nás oba dospělé a též i pro naše tři děti. Máme též vynikající zkušenosti i s podporou celkové vitality a mentální rovnováhy a lepšího zvládání pracovního stresu a vypětí, například díky ošetřování oblasti kolem krční páteře a ramen a aplikaci univerzálních postupů jako neagresivní ozařování krve.
Michal

Michal Praha, Česká republika

Vlasy a pokožka hlavy
Laser Delta používám kromě jiného i na stimulaci růstu mých vlasů. Hned po prvních několika dnech jsou vlasy viditelně vitálnější a lesklé, a na místech, kde jích normálně už roste méně, jsou vidět nově vyrostlé vlasy. coMra-Terapie mi zároveň vždy zklidnila pokožku na hlavě a lupy zmizely jen po několika aplikacích.
Daniel

Daniel Praha, Česká republika

Pokožka obličeje
Asi v průběhu tří týdnů jsem každý den používala nástavec Delta Aesthetic na ošetřování pokožky obličeje. Hned po prvních několika dnech jsem zaznamenala, že pokožka vypadá živěji a jaksi rozzářená. Po dvou týdnech jsem si začala všímat, že horizontální vráska na mém čele ztrácí na výraznosti, ale co mě nejvíc fascinovalo, bylo to, že znamínko na mé levé tváři se zmenšilo o cca 40%.
Zdena

Zdena Mladá Boleslav, Česká republika

IMPEC Distribution s.r.o.
Pod Harfou 938/40, Praha 9 - Vysočany
www.comra.cz

Kontaktní údaje
E-mail: info@comra.cz
Telefon: +420 602 179 223

 
Nahoru